جمعه پدرخوانده دارم: “بگذار جوان جوان شود”

8I5A5661 خبر عجیب

شفقنا- تولیت حرم بانوی کرامت گفت: باید بگذاریم جوان جوان باشد تا بزرگ نشود تا برای جامعه مشکل ایجاد نشود.

به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد سعیدی در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کوم که پیش از ظهر امروز در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد، با بیان اینکه تابستان است. فرصت مناسب برای مبارزه با فساد در شهرستان کوم مقدس است، گفت: کارهای مثبت ما باید بیش از کارهای منفی باشد و باید برای فرهنگ سازی و آموزش جوانان تلاش بیشتری کرد.

وی با بیان اینکه مشکل بازدید جوانان از پارک ها در شرایط نامناسب با کتاب و سخنرانی حل نمی شود، افزود: باید قبل از امر به معروف و نهی از منکر این جوانان فکری نو برای این قشر از مردم ایجاد شود، ابتدا باید فکری کرد. پر کردن اوقات فراغت و تفریح ​​سالم.

تولیت آستان بانوی کرامت، هم افزایی دستگاه ها را برای احیای امر به معروف و نهی از منکر مهم دانست و گفت: در صورت وجود همکاری و تعامل عادی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر. از شر باید ایجاد شود، هم افزایی مضاعف. تقویت همکاری.

وی خاطرنشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر یک الزام جدی است و باید برای این موضوع فکر و برنامه ریزی کرد.

سعیدی ادامه داد: اگر راهپیمایی برگزار می شود یا سرود فرماندهی خوانده می شود، نباید این اقدامات هدف اصلی باشد، بلکه باید از این تریبون ها استفاده کرد و از اهداف و آرمان های انقلاب و سیره اهل بیت (ع) استفاده کرد. ) باید به مردم آموزش داده شود.

  قطر خواستار همکاری بین صادرکنندگان و واردکنندگان گاز طبیعی شده است

وی گفت: اگر به بچه ها اجازه بچه دار شدن ندهیم در بزرگسالی بچه دار می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید