جزئیات آمار کالاهای ذخیره شده در سال جاری

به گزارش موج نیوز، بر اساس اعلام سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، در اردیبهشت ماه امسال بیش از 13.54 میلیارد تن کالا شامل کالاهای اساسی از جمله برنج، چای، روغن نباتی، شکر و تخم مرغ، مواد شوینده، لوازم خانگی و کاغذ. کشف شده.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان حمایت، در اردیبهشت ماه امسال بیش از 34 هزار مورد بازرسی از انبارها و انبارها در سراسر کشور برای مبارزه با احتکار انجام شده است.

بر این اساس در این مدت 34 هزار و 246 مورد بازرسی از واحدهای انبار و مراکز انبارداری توسط بازرسان سازمان های صنعتی، معدنی و تجاری در سراسر کشور انجام شد که منجر به تشکیل 4491 پرونده متخلف شد.

کالا پیدا شد از جمله کالاهای اساسی مانند برنج، چای، روغن نباتی، شکر و تخم مرغ، مواد شوینده، لوازم خانگی، کاغذ و موارد مشابه به ارزش بیش از 13.54 میلیارد تن.

در مجموع از ابتدای سال جاری تاکنون 66 هزار و 467 مورد بازرسی از انبارها و انبارها انجام شده که منجر به تشکیل 9089 فقره تخلف بالغ بر 13 هزار و 746 میلیارد تن شده است.

مردم می توانند با مراجعه به ستاد خبری سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها و شهرستان های تابعه و یا از طریق تلفن (124)، پورتال سازمان پشتیبانی به نشانی www.cppo.ir، سایت (124 .ir) شکایت کنند. ) و درخواست برای طرح شکایت.

بر اساس قانون نظام صنفی گران فروشی، کم فروشی، کلاهبرداری، انباشت، عرضه خارج از خط، عدم اعمال قوانین قیمت گذاری و توزیع، فروش اجباری، عدم قیمت گذاری و عدم صدور فاکتور از رایج ترین موارد است. تخلفات صنفی مهم

  ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای شرق استان تهران

دیدگاهتان را بنویسید