بیش از 17000 شغل برای مشتریان ایجاد شده است

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام بشیرعلیشاه گفت: 12 هزار طلبه و هزار و 600 طلبه تحت حمایت در استان از خدمات این مؤسسه بهره مند هستند.

وی ادامه داد: همچنین به 3700 بیمار صعب العلاج تحت حمایت خدمات ارائه می شود.

مدیرکل کمیته مددکاری مازندران تصریح کرد: خدمات فرهنگی، درمانی، مدنی، کارگری، حمایتی به افراد تحت حمایت و سیاست راهبردی کمیته مددکاری ارائه می شود. توانمندسازی مشتری است.

وی با اشاره به اینکه این خدمات به دو گروه از خانواده های تحت تکفل، خانواده های دارای معلولیت و خانواده های توانبخش ارائه می شود، خاطرنشان کرد: خدماتی از قبیل مستمری، نفقه، مددکاری مؤمنان و غیره. به خانواده های دارای معلولیت ارائه می شود و برای خانواده های بازتوان شده خود حمایتی و اشتغال در نظر گرفته شده است. ارائه شود.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: فرآیند جذب نیرو در کمیته امداد در حال انجام است و شامل مهارت آموزی، استعدادیابی و در نهایت اجرای طرح های اشتغال است.

وی گفت: کمیسیون کمکی بالاترین رتبه را در کشور در زمینه اشتغال و پایه مادی دارد بطوریکه در سال گذشته 11 هزار و 800 شغل برای مددجویان ایجاد شده و 100 درصد وام جذب شده است.

مدیرکل کمیته امداد مازندران یادآور شد: 17 هزار و 500 در سال جاری فرصت شغلی برای مشتریان با وام 800 میلیارد تنی در نظر گرفته شده است.

وی گفت: باید با همدلی و همدلی برای توانمندسازی مشتریان تلاش کنیم.

حجت الاسلام عالیشاه افزود: ساخت 1300 مسکن مددجویان در دست اقدام است و با اقدامات جهادی در تلاش هستیم این منازل را آماده کنیم.

  میوه نوروزی هوشمندانه توزیع می شود

فرماندار سوادکوه شمالی نیز در این نشست گفت: کمیته امداد در راستای خدمات رسانی به نیازمندان گام های خوبی برمی دارد.

پیر فلکی افزود: خدمت رسانی و جلب رضایت نیازمندان یک موفقیت است و همه باید در این راستا گام برداریم.

وی ادامه داد: کمیته امداد طی این سال ها با برنامه ریزی مناسب برای کمک به نیازمندان و خودکفایی آنها اقدام خوبی انجام داده است.

فرماندار سوادکوه شمالی آمادگی خود را برای مشارکت و همکاری با این کمیته برای کمک به نیازمندان اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید