برای جذب مربی خارجی دوومیدانی از وزیر ورزش و جوانان کمک گرفتیم

به گزارش موج نیوز، هاشم صیامی درباره دیدار خود با سجادی وزیر ورزش و جوانان گفت: در این جلسه به وزیر دو و میدانی اطلاع دادیم و گزارشی از روند آماده سازی ورزشکاران برای حضور در بازی های اسلام ارائه کردیم. برای افزایش دانش مربیان داخلی نیز برای جذب مربیان خارجی کمک خواستیم و برای بازسازی ورزشگاه آفتاب انقلاب نیز بودجه ای درخواست کردیم چرا که این ورزشگاه ردیف بودجه ندارد و خودمان هزینه آن را می پردازیم.

سجادی وزیر ورزش و جوانان روز گذشته پس از افتتاح استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی شهید کشوری به فدراسیون کاراته رفت و با مسئولان فدراسیون دیدار کرد.

صیامی خاطرنشان کرد: می خواهیم تعدادی مربی خارجی پرتاب را جذب کنیم تا از تجربیات مربیان مطرح اروپایی برای ارتقای رشته دو و میدانی استفاده کنیم. اما وزیر ورزش و جوانان باید از نظر مالی به فدراسیون دوومیدانی کمک کند و نگاه ویژه ای به این ورزش داشته باشد تا در مسابقات مختلف این ورزش مادر و اصلی بدرخشد.

با توجه به اینکه رشته های مختلف پرتاب شانس بیشتری برای کسب مدال در مسابقات آسیایی و بین المللی نسبت به سایر رشته ها دارند، فدراسیون دوومیدانی در نظر دارد با استخدام مربی خارجی وضعیت این رشته ها را بهبود بخشد.

  پرسپولیس؛ حذف آماده سازی و خرید های ناامید کننده یحیی!

دیدگاهتان را بنویسید