بازتاب حضور ساپینتو در استقلال در رسانه های اروپایی

به گزارش موج نیوز، استقلالی ها اعلام کردند که ریکاردو ساپینتو در فصل آینده لیگ برتر هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت. ساپینتو مربی اسپورتینگ لیسبون و براگا پرتغال بود.

Calciomercato Italia نوشت که سران تیم در حالی که زمزمه حضور آندره آ استراماسیونی روی نیمکت استقلال را می‌گفتند، سرمربی پرتغالی را دنبال کردند و ریکاردو ساپینتو را به عنوان سرمربی انتخاب کردند تا استراماکونی که روزهای خوبی را در استقلال سپری کرده بود، برای بازگشت به این تیم ملحق شد.

ساپینتو 4 ساله که هدایت اسپورتینگ لیسبون و براگا پرتغال، واسکودوگامای برزیل، ستاره سرخ بلگراد، باشگاه های یونان و ترکیه و لهستان را بر عهده داشت، در فصل آینده معیار لیژ بلژیکی روی نیمکت خواهد بود.

سوابق پرتغالی نیز حاکی از آن است که سرمربی باتجربه پرتغالی برای هدایت استقلال مدافع عنوان قهرمانی لیگ ایران راهی ایران شده است.

بیشتر بخوانید:

استقلال با ساپینتو به توافق رسید

رسانه های ورزشی لهستان نیز می نویسند: ساپینتو سرمربی جدید آبی های ایران در فصل آینده است. او گفت: بسیار مفتخرم که به بزرگترین باشگاه ایران و یکی از بزرگترین باشگاه های جهان یعنی استقلال پیوستم. می دانم 40 میلیون هوادار استقلال هم مثل من پرشور هستند. بی صبرانه منتظر بازی در ورزشگاه آزادی هستم.

این مربی 49 ساله قراردادی دو ساله با استقلال تهران، قهرمان 9 دوره ایران امضا کرده است. این اولین باشگاه آسیایی نیست که سا پینتو را اداره می کند. او سرمربی الفتح بود.

اخبار ورزشی یونان، وسلوی لهستانی و ابولا پرتغالی نیز روی نیمکت حضور داشتند.

  هیئت حماس به دعوت رئیس جمهور الجزایر وارد این کشور شد

دیدگاهتان را بنویسید