اعضای جدید شورای اسلامی کار ویک ایلام با مدیر عامل آبفا دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، پرویز ناصری در این جلسه ضمن تبریک به اعضای جدید شورای اسلامی کار این شرکت آره وی خدمت در این حوزه را امانتی بسیار ارزشمند عنوان کرد و افزود: نقش هیئت مدیره در پیشبرد امور شرکت و رفع مشکلات همکاران بسیار مهم و قابل توجه است.

وی با حمایت از شورای اسلامی کار و تشویق کارگران منتخب، انتظارات تیم مدیریتی شرکت را از برنامه ها و نتایج شورا بالا برد.

مدیر عامل شرکت ویک ایلام با تاکید بر اینکه چشم انداز ما این است که با کمک بتوانیم مشکلات محیط کار را حل کنیم، تصریح کرد: فلسفه تشکیل شوراها ایجاد تعادل و فراهم کردن بستر لازم برای رشد سازمان است.

ناصری با اشاره به اهمیت همکاری و تعامل مدیریت و هیئت مدیره در حل مشکلات و اداره امور شرکت، از هیئت مدیره خواست تا با دقت نظر، تحقیقات لازم را انجام داده و پیشنهادات سازنده علمی و عملی، همدلی، برادری و پرهیز از حاشیه سازی را ارائه دهد. حصول اطمینان از افزایش بهره وری و کیفیت کار در آبرسانی و فاضلاب و اطلاع رسانی مدیریت شرکت از مشکلات و موانع کار با تشکیل جلسات همفکران.

لازم به ذکر است در ابتدای جلسه سیدمراد رشیدی معاون منابع انسانی و تحقیقات این شرکت به تشریح جزئیات وظایف و اختیارات شورای اسلامی کار پرداخت.

وی با بیان اینکه آگاهی از شرح وظایف یکی از ارکان این حوزه است، تاکید کرد: طبق قانون، اعضای شورای اسلامی کار می توانند یک یا دو نماینده در کمیسیون های شرکت ها داشته باشند.

  آخرین وضعیت جسمانی مهدی چمران اعلام شد

وی از اعضای شورای اسلامی کار خواست تا بین مدیریت و کارکنان رابطه اعتماد داشته باشند.

اعضای جدید شورای اسلامی کار ویک ایلام با تقدیر از حمایت های مدیرعامل و معاونین این شرکت در انتخابات، همکاری، همکاری و رفع مشکلات همکاران در قانون شورای اسلامی کار را مورد تاکید قرار دادند.

دیدگاهتان را بنویسید