اطلاعیه بانک ملی مبنی بر گشایش عرضه ارز و سکه

شفقنا- به گزارش بانک ملی، هیچ اقلامی که توسط سارقان کشف شده به هیچ یک از صاحبان اموال تحویل داده نشده است.

بانک ملی درباره اظهارات نیروی انتظامی در خصوص عرضه ارز و سکه کشف شده توسط سارقان وجوه استیجاری این بانک شفاف سازی کرد.

به گزارش شفقنا از ایسنا، در پی انتشار مصاحبه ای با یک مرجع انتظامی در خصوص عرضه ارز و سکه کشف شده توسط سارقان وجوه استیجاری این بانک، بانک ملی ایران برای تنویر افکار عمومی و اطلاع صاحبان املاک موارد زیر را اعلام کرد:

1- به منظور حفظ حقوق صاحبان اموال مسروقه، موجودی و موجودی اشیاء کشف شده اعم از سکه، ارز و مصنوعات طلا با نظارت دادستان، بازپرس و پلیس آگاهی ثبت و ارزیابی و تحویل داده شد. به بانک ملی ایران نام دادستان.

به گفته این بانک، تاکنون هیچ اقلامی به هیچ یک از صاحبان املاک تحویل نشده است. بنابراین، بدون تایید این قسمت از خبر منتشر شده، به نقل از دادگاه، هرگونه واگذاری و نقل و انتقال اموال تنها پس از انجام تشریفات قضایی و با دستور بازپرس امکان پذیر است و این روند به سرعت در حال بررسی است. و دنبال کرد.

2- دادگاه بدوی با توجه به اختلاط اموال مسروقه سریع، دقیق و با جدیت اقدامات لازم را جهت تفکیک، تعیین تکلیف اموال و صاحبان آن و یقیناً نتایج و فرآیند شناسایی و انتقال مستقیم آن به هر یک انجام داد. صاحب ملک می رسد و دادستان به اظهارات و نظرات احتمالی ذینفعان توجه می کند. لذا از کلیه ذینفعان پرونده تقاضا داریم صرفاً به اطلاع رسانی مستقیم دادسرا و اطلاعیه رسمی بانک ملی ایران در سایت این بانک توجه نمایند.

  رویکرد درست دولت در نگاه شرق منجر به حل مشکلات اقتصادی کشور خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید