اصحاب رسانه باید با اطلاع رسانی به معاونت پیشگیری کمک کنند

به گزارش خبرگزاری موج قم، خجت الاسلام والمسلمین مجید یزدی وی پیش از ظهر امروز در نشست خبری رئیس کل دادگستری و ضابطان دادگستری استان که به مناسبت هفته قوه قضائیه در تالار دادگستری استان کوم برگزار شد، با اشاره به اینکه همه بیماری های انسانی به دو دسته تقسیم می شوند، گفت: بیرونی و درونی بیماری‌های داخلی طمع‌ورز هستند و منشأ بیماری‌های بیرونی پرخوری است و تنها راه حفظ انسان از این بیماری‌ها پیشگیری است.

وی با بیان اینکه پیشگیری قبل از عقلانیت یک امر شرعی بود، افزود: پیشگیری یک امر ولایی غیر عقلانی، امری نقلی و شرعی است چرا که مقام معظم رهبری بر این مهم تاکید داشتند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کوم با تاکید بر اینکه همه باید مجهز به پیشگیری باشیم، گفت: انسان را با دو ناهنجاری درست کنیم، فرد ناهنجاری را اصلاح کنیم، محیط زیست را پاکسازی کنیم و اطلاعات را آموزش دهیم و پرورش دهیم. به مردم برای طعمه فقدان چهار رکن پیشگیری است.

وی با بیان اینکه قوه قضائیه در هر استان معاونت پیشگیری دارد، خاطرنشان کرد: سال گذشته 28 برنامه به معاونت پیشگیری استان کوم ابلاغ شد که خوشبختانه توانستیم یکی از استان های پیشرو در اجرای این برنامه ها باشیم.

یزدی با اشاره به اینکه امروز آسیب های فضای مجازی بسیار افزایش یافته است افزود: مقام معظم رهبری نیز در بیانات متعددی نسبت به این آسیب هشدار دادند.

  امیر کویت استعفای وزرای دفاع و کشور را پذیرفت

دیدگاهتان را بنویسید