چهار شنبه؛ احتمالاً زمان شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد ایران است

شفقنا- نماینده روسیه در وین گفت: موضوع با ایران احتمالا روز چهارشنبه در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بررسی خواهد شد.

به گزارش شفقنا، به نقل از فارس، «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، صبح یکشنبه زمان احتمالی برای بررسی موضوعات مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران در نشست هیئت مدیره آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را اعلام کرد.

اولیانوف در واکنش به ادعاهای ساموئل مایر، تحلیلگر ارشد رژیم صهیونیستی، در صفحه توئیتر خود نوشت: در واقع موضوع ایران به احتمال زیاد روز چهارشنبه در شورای حکام آژانس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مایر در توییتی نوشت: گفتمان اسرائیل آنچه را که ممکن است روز دوشنبه در راهروهای دیپلماتیک آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رخ دهد، می‌پذیرد. «توافق هسته‌ای و آخرین محدودیت‌ها بر برنامه هسته‌ای ایران ممکن است از بین برود.

پیش از این اعلام شده بود که نشست شورای مدیریت آژانس بین المللی انرژی اتمی روز دوشنبه 7 ژوئن این هفته برگزار می شود.

رویترز همچنین هفته گذشته اعلام کرد که ایالات متحده و سه کشور اروپایی عضو آژانس بین المللی انرژی اتمی (آلمان، فرانسه و بریتانیا) قصد دارند قطعنامه ای صادر کنند که در آن از ایران به دلیل آنچه «عدم همکاری با آژانس» نامیده شده، انتقاد کنند.

  تمامی خودروهای 1401 دارای سه سال گارانتی می باشند

دیدگاهتان را بنویسید