نماینده مردم پیرانشهر و سردشت: مجلس باید در طرح هایی که برای معیشت مردم موثر است تجدید نظر کند.

4167917 خبر عجیب

شفقنا- نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم باید تعداد پروژه ها را کاهش دهد و طرح هایی را در نظر بگیرد که برای معیشت مردم موثر باشد.

کمال حسین پور نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نقاط قوت و ضعف مجلس یازدهم و عملکرد دوسالانه نمایندگان مجلس، اظهار داشت: از زمان تاج و تخت، تحریم های شدید و تغییر دولت سخت بوده است؛ در حالی که در سال 1394 به این موضوع پرداختیم. با این حال او تصمیمات و مصوبات قابل توجهی در آرشیو خود دارد.

وی گفت: جهش تولید مسکن، اخذ مالیات از خانه های خالی و نظرات مثبت متعدد در بودجه 1401 از جمله تصمیمات بارز و مثبت نمایندگان مجلس است. علاوه بر همه اینها، این مجلس در تمام تصمیمات خود از انقلاب و نظام دفاع کرده است.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس تاکید کرد: وحدت و همدلی از نکات برجسته مجلس یازدهم است و نمایندگان خدمت به نظام را سرلوحه کار خود قرار داده اند. اگر بخواهم به نکته ای برای اصلاح اشاره کنم باید بگویم که مجلس یازدهم باید تعداد پروژه ها را کم کند، اولویت بندی کند و پروژه هایی را در نظر بگیرد که برای معیشت مردم مفید باشد.

حسین پور گفت: اولویت امروز ما روی آوردن به حوزه اقتصاد است. در بررسی برنامه ها باید ببینیم برای حل مشکلات اقتصادی چه کنیم و چه سیاست هایی برای صادرات و واردات در پیش بگیریم.

خبر قبلیابزاری برای بازیابی چت های حذف شده در واتس اپ ایجاد کنید

  لایروبی رودخانه ها مهمترین وظیفه دولت در جلوگیری از خسارت است

دیدگاهتان را بنویسید