نقل و انتقالات استقلال سه احتمال برای یک قانون آینده

شفقنا ورزشی- خبر نقل و انتقالات جدید قائدی با استقبال رسانه ها مواجه شده است.

به گزارش شفقنا ورزشی، اخباری مبنی بر نقل و انتقال مهدی قائدی به گوش می رسد و فرصت هایی برای آینده او از جمله بازگشت به استقلال، پیوستن به اتحادیه کلبا و ماندن در شباب الاهلی محتمل ترین گزینه های خبری روی میز هستند.

بازگشت به استقلال
شایعاتی مبنی بر بازگشت مهدی قائدی اخیرا مطرح شده است اما مسئولان باشگاه شباب الاهلی قصد دارند مهدی قائدی را به صورت قطعی یا قرضی به تیم دیگری بفروشند تا در صورت ادامه همکاری با مهدی علی، ترجیح می دهند این بازیکن را بدهند. به یک تیم. که مشکل مالی نیست و به نظر می رسد با رفتن مجیدی این فرصت کمتر شده است.

من به اتحاد کلبه می روم
پیوستن مجیدی به ائتلاف کلبه و ایمان خاص مجیدی به قائدی، این احتمال را از دید رسانه های عربی و حتی محلی برجسته کرد.

اقامت در شباب الاهلی

لئوناردو ژاردیم سرمربی سابق الهلال که توانست این تیم را در سال 2021 قهرمان آسیا کند، در آستانه مربیگری در لیگ امارات است.

برخی گزارش ها حاکی از آن است که سرمربی فرانسوی با شباب الاهلی دبی برای امضای قراردادی یک ساله به توافق نهایی رسیده که این قرارداد برای یک سال دوم نیز قابل تمدید است.

شبابه الاهلی دبی در این فصل دو ملی پوش به نام های مهدی قائدی و احمد نورالهی دارد. این دو بازیکن با هدایت مهدی علی در پایان فصل گذشته روی نیمکت نشستند و آینده آنها در تیم اماراتی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

  بیانیه سپاه پس از شهادت دو مدافع حرم: رژیم صهیونیستی تاوان این جنایت را خواهد داد

سپس باید دید سرمربی سرشناس فرانسوی چه تصمیمی برای این دو تیم ملی ایران خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید