مکتب امام خمینی (ره) مدرسه توزیع عادلانه ثروت و قدرت است/ زمین خواری و جنگل خواری خط قرمز مدیران مازندران است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، روح الله سلگی در جمع اهالی هالوس با اشاره به اینکه این شهرستان قدمگاه بیش از بیست هزار شهید از خطه شمال و موقعیت استراتژیک هالوس و همجواری با پایتخت، زیبایی های طبیعی و همجواری با کوه و دریای این شهرستان «متاسفانه سال‌هاست که ظرفیت چالوس مغفول مانده است و انسداد جاده‌های چالوس در ایام تعطیلات یک تهدید و چالش جدی از نظر حفاظت غیرعامل است که این امر را غیرممکن می‌کند. برای کمک به اشراف استاندار در بحران‌ها، گفت: و حالش خوب خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات اساسی در چالوس صدور پروانه بهره برداری از معادن است چراکه صدور پروانه بهره برداری در چنین موقعیت ممتاز گردشگری یعنی تحریف و چنگ زدن به زیبایی طبیعت ادامه می دهد: برخی معادن باعث رانش زمین و موریانه وار می شوند. آنها محیط زیست را تخریب می کنند و گونه های جانوری در حال انقراض و در خطر انقراض هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران خط قرمز استانداران به ویژه استاندار را خدمتگزار و انقلابی دانست. زمین خواری و جنگل زدایی وی گفت: استاندار مازندران در عمل ثابت کرده است که از پس ترک فعل بر می آید پس مسئولیت پذیر باشید و موضع فعال داشته باشید.

وی خاطرنشان کرد که مدرسه، مدرسه امام است توزیع عادلانه ثروت و قدرت وی افزود: مفسدین، کوهنوردان و دزدان زمین در این استان منتظر صاعقه بر فرزندان خمینی هستند.

  مقامات آلمان نسبت به ممنوعیت پرچم روسیه و اوکراین در مراسم روز دوشنبه هشدار دادند

دیدگاهتان را بنویسید