مقام سوم گروه تواشیح دانشگاه آزاد اسلامی یزد در بزرگترین رویداد دانشگاهی قرآن کشور

به گزارش خبرگزاری موج یزد، گروه دانشگاه آزاد تواشیح از سال 85 در عرصه ملی و بین المللی فعال بوده و هر ساله در مسابقات و جشنواره های مختلف فرهنگی و قرآنی مقام های برتر را کسب کرده است.

گروه ثبت نام دانشگاه آزاد یزد موفق به کسب مقام سوم سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور شد.

اختتامیه سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور به میزبانی وزارت علوم در شش بخش آواشناسی، آموزشی، هنری، ادبی، فناوری و نوآوری در مجتمع فرهنگی مهدی یاوران قم برگزار شد. که شامل چهل رشته بود.

اعضای گروه ثبت نام دانشجویان دانشگاه آزاد یزد به سرپرستی اساتید کشوری مانند استاد علی اکبر کاظمی و صادق طالبی و با اعضایی از جمله محمدجواد پرخیزکار، علی نیک اختر، ابراهیم شادپور، محمد عرفان نهمرجی میرجلی به راهنمایی علی زادمر، کارمند دانشگاه آزاد یزد و پیشکسوت این عرصه در عرصه ملی در این دوره شرکت کرد که توانست در هر دو رشته انس با قرآن کریم، تواشیح و مداحی بدرخشد و سومین لوح افتخار این دوره را از آن خود کند. بخش .

این دوره از مسابقات شامل 16 رشته آوایی و 47 رشته برگزیده در این بخش بود که گروه تواشیح وصال از یزد پس از گروه های دانشگاه فرهنگیان و امام صادق(ع) به مقام سوم کشوری دست یافت.

سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاهیان در 9 بخش اعم از آموزشی، آوایی، ادبی، هنری، پژوهشی، فناوری و نوآوری قرآنی در 40 رشته با حضور کامل و با حضور بیش از 80 نفر از کشوری برگزار شد. و داوران بین المللی در این دانشگاه. .

  اردوغان خواستار صلح عادلانه در اوکراین شد

دیدگاهتان را بنویسید