قوه قضائیه در خط مقدم مبارزه با فساد و ناهنجاری های اجتماعی قرار دارد

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین جعفری در بازدید سرزده از حوزه های قضایی مهرداش، تیرانا و تاج مستلزم درک مشترک عمومی از وضعیت کنونی کشور بود و گفت: درک مشترک و همکاری مشترک مردم و مسئولان می تواند به اهداف عالی خود دست یابد.

وی افزود: قوه قضائیه این طرح را برای اجرای دستور رهبر معظم انقلاب و تأسیس عدالت اجتماعی در حال اجراست، حمایت همه جانبه و قاطع است و امیدواریم این طرح بزرگ که حتی در دولت های گذشته نیز ضروری تلقی می شد، همراه با حمایت و تقدیر مردم فهیم، به نتیجه ای موفق و مفید برای مردم منجر شود. .

این مقام قضایی یادآور شد: عدالت قضایی و عدالت اقتصادی دو مقوله هستند که باید تقویت شوند و طرف مقابل این دو جبهه، ظالمان، مرفهین و معاندان هستند و در مقابل دشمنان این دو جبهه. مردم امیدوارند قوه قضائیه همکاران من در حوزه های قضایی استان با مظاهر و اصول فساد بی امان و قاطعانه، دقیق و سریع مبارزه کنند و به معنای واقعی کلمه در این عرصه نقش آفرینی کنند.

رئیس قاضی استان اصفهان وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه منابع و سرمایه انسانی مهم ترین محور برای تحقق اهداف نظام است، تصریح کرد: نیروی انسانی سالم، توانمند و شایسته مهمترین سرمایه و محور تحقق اهداف عالی نظام است. در این حوزه برنامه ریزی عملیاتی بر اساس نیازسنجی های لازم در دستور کار قرار گرفته است.

  پیش بینی دمای هوای خوزستان در پایان هفته جاری

دیدگاهتان را بنویسید