سید حسن خمینی: فراق سیدمحمود برای من دعای سخت و طاقت فرسایی است.

شفقنا- سید حسن خمینی در بیانیه ای درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی را تسلیت گفت و گفت: نام این نماز با تاریخ انقلاب اسلامی گره خورده و یاد و خاطره این مجاهد خستگی ناپذیر با انقلاب اسلامی عجین شده است. داستان زندگی امام خمینی برای من و شاید برای همه کسانی که با مرحوم دوایی آشنا شده اند، فراق ایشان سخت و طاقت فرسا است و مهربانی و صفا و صمیمیت و وسعت نظر ایشان همیشه در یادها خواهد ماند.

به گزارش شفقنا، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی به شرح زیر است:

نام خدا

خبر باورنکردنی رحلت یار وفادار و روحانی وارسته و وارسته امام زمان (عج) مرحوم حجه الاسلام والمسلمین حاج سید محمود دعای تاب سورا در پانزدهم خرداد، دل دوستانش را شکست و ما را به ماتم رساند. .

نام یک دعا با تاریخ انقلاب اسلامی گره خورده و یاد این مجاهد خستگی ناپذیر با داستان زندگی امام خمینی (ره) عجین شده است. برای من و شاید برای همه کسانی که با مرحوم دوایی آشنا شده اند، فراق ایشان سخت و طاقت فرسا است و مهربانی و صفا و صمیمیت و وسعت نظر ایشان همیشه در یادها خواهد ماند.

آن مرحوم از پاک ترین رفقای امام در نجف اشرف و از پاک ترین همرزمان و بیت ایشان در ایام مبارزه و انقلاب بود. صدای گرم او در رادیو به صدای روحانیت رزمنده در دوران مبارزه و حال و هوای نرمش در روزنامه سنگین زمان پیروزی فراموش نخواهد شد.

خداوند او را بیامرزد و با اجداد پاکش محشور کند. ضمن تسلیت درگذشت این روحانی وارسته به همسر، دختران و پسران آن بزرگوار، از خداوند متعال برای عموم بازماندگان صبر جمیل مسئلت دارم.

  انتخاب سازمان فرهنگی شهرداری کوم به عنوان رئیس کمیته گردشگری کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران ایران

مثل سعید و مت سعید

سید حسن خمینی

خبر قبلیعکس های شفقنا مرحوم سید محمود دعایی

دیدگاهتان را بنویسید