رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی آغاز ورود به رشته مهارتی است

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید علی مدرسی معاون آموزش عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد یزد در حاشیه بازدید از دستاوردهای فناوری و پژوهشی این نمایشگاه. رویداد ملی از گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی وی در مصلی اعظم امام خمینی(ره) تهران با بیان اینکه در شرایط کنونی جامعه و در شرایط دانشگاه آزاد اسلامی، واقعه عصر امید بسیار حائز اهمیت است، اظهار داشت: در حال حاضر در دانشگاه آزاد اسلامی نیز حضوری در جامعه وجود دارد. وی افزود: این دانشگاه ورود خود را به حوزه هایی مانند مهارت های کسب و کار، کارآفرینی، مدیریت شغل محور، مهارت آموزی و مشاوره شغلی برای جوانان اعلام کرده و در حال تغییر رشته های خود از دانش به مهارت است.

وی گفت: در پنج ماه گذشته رشته های مهندسی کامپیوتر، معماری، زرگری و مهارت های مشابه به رشته های دانشگاهی اضافه شده و باعث جذب دانشجویان شاغل به تحصیل در دو هنرستان و هنرستان شده است. این امر فضای بسیار ارزشمندی را از نظر ظرفیت مهارتی ایجاد کرده است، بنابراین اکنون ما اساتید می‌توانیم این توانایی‌ها را ببینیم و در تعامل با صنایع مختلف و کارخانه‌های مختلف تلاش کنیم تا از ظرفیت آن‌ها برای استخدام دانشجو استفاده کنیم، همه در قالب رویداد مرحله دوم. طراحی و برنامه ریزی شده است.

یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی یزد با اشاره به اینکه کمال مجموعه دانشگاهی و ورود آن به عرصه مهارتی هم اکنون با رویداد گام دوم شکل متفاوتی به خود گرفته است و موضوعات پژوهشی و فناوری و نکات حساسی که وجود دارد تکمیل کننده من است. کلمات

  رفع مشکل کم آبی 18 روستای کمرود کوم

.

دیدگاهتان را بنویسید