دولت سیزدهم برای حل مشکلات خوزستان جدی است

    دولت سیزدهم برای حل مشکلات خوزستان جدی است

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: با توجه به تلاش های دولت مردمی برای حل مشکلات خوزستان به یاری خداوند در آینده نزدیک مشکلات این استان حل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، رهبر نماینده سیاسی و اجتماعی استان خوزستان در جامعه پرشور مردم اندیمسک در سالروز رحلت امام خمینی (ره) بر لزوم برنامه ریزی نخبگان و فرهیختگان استان برای تحقق اهداف مدرن تاکید کرد. تمدن اسلامی استان باید برای ایجاد نقشه خوزستان برای رسیدن به هدف والای نظام تمدن نوین اسلامی برنامه ریزی کند.

عبدالرضا سیفی با بیان اینکه از نظر رهبری انقلاب هدف نهایی انقلاب اسلامی دستیابی به تمدن اسلامی است، گفت: برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی مراحل پنج گانه انقلاب اسلامی، نظام اسلامی، حکومت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی در پشت سر کوتاه شود.

وی افزود: خوزستان به عنوان دروازه تشیع، مهد تمدن و مذهب در ایران، باید با کمک نخبگان جایگاه و نقش خود را در دستیابی به تمدن نوین اسلامی بازتعریف کند.

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان با اشاره به تلاش رئیس جمهور و مسئولان دولت مردمی برای حل مشکلات خوزستان ادامه داد: با در نظر گرفتن تلاش دولت مردمی برای حل مشکلات خوزستان. این استان در آینده نزدیک حل خواهد شد.»

سیفی در پایان درباره حضور رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور، وزیر کشور و حضور مستمر استاندار خوزستان در محل ساختمان کلانشهر آبادان برای عبور از بحران و کمک به کاهش آلام مردم تصریح کرد. اقدامات قبلی به طور کلی، دولت مردمی از ابتدای حضور خود تا کنون بسیاری از انرژی و توان خود را صرف آواربرداری از ویرانه های اقتصادی و سرمایه اجتماعی دولت قبل کرده است.

  به سمت امارات حرکت کردیم

دیدگاهتان را بنویسید