جنگ پنجشیر؛ 12 جنگجوی طالبان کشته شدند / طالبان سه عضو جبهه مقاومت را با شلیک گلوله از بدن جدا کردند.

PANJSHIR 1 خبر عجیب

شفقنا افغانستان- منابع محلی در ولایت پنجشیر می گویند که طالبان پس از کشتن 12 جنگجوی جبهه مقاومت در درگیری با نیروهای جبهه مقاومت، ابتدا سه تن از اعضای جبهه مقاومت را اسیر و سپس به هلاکت رساندند.

به گزارش شفقنا افغانستان؛ روزنامه اطلاعات به نقل از منابع گزارش داد که نیروهای طالبان دو تن از اعضای جبهه مقاومت را به ضرب گلوله کشتند و یکی دیگر را با چاقو سر بریدند. نوار عکسی که در اختیار روزنامه «اطلاعات» قرار گرفته است به خوبی گلوی بریده یکی از این افراد را نشان می دهد.

به گفته منابع، پنج شنبه گذشته (12 جوزا) در دره کاراوشی، نزدیک بازارک، مرکز ولایت پنجشیر، درگیری بین جبهه مقاومت و طالبان رخ داد.

منابع می گویند که در جریان این درگیری ها 12 جنگجوی طالبان کشته و سه نیروی جبهه مقاومت به اسارت این گروه درآمده اند.

منابع می گویند که طالبان از انتقال اجساد سه تن از اعضای جبهه مقاومت به دره کارواشی جلوگیری کرده و اجازه دفن آنها در قبرستان این منطقه را ندادند.

این منبع گفت که اجساد این افراد توسط “همجنس گرایان” آنها در مناطق بالای روستا دفن شده است. منبع دیگری می گوید که اجساد این افراد امروز در غیاب خانواده هایشان در کوه های کرواسی به خاک سپرده شده است.

طالبان و جبهه مقاومت تاکنون در این مورد اظهار نظر نکرده اند.

ولایت پنجشیر مدت هاست که شاهد درگیری میان نیروهای طالبان و اعضای جبهه مقاومت به رهبری احمد مسعود پسر احمد شاه مسعود بوده است.

  قیمت خودرو امروز 25 آبان 1400 / قیمت تیبا اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید