جاده چالوس یک طرفه شد

به گزارش موج نیوز، سرهنگ عینولا جهانی معاون اجتماعی و فرهنگی نهضت پلیس راهور در خصوص وضعیت جاده های کشور گفت: . و همچنین در مناطق هلو سرهنگ و نسا.

وی گفت: در مسیر شمال به جنوب محور هراز حدفاصل نارنجستان تا تونل شماره یک و امامزاده شاه زاید تا لحاش ترافیک سنگین و نیمه سنگین گزارش شده است.

جهانی با بیان اینکه تردد در محور فیروزکوه روان است، گفت: در سایر محورهای مواصلاتی مشکل و گره های جاده ای گزارش نشده است و تنها در جاده های منتهی به شهرها شاهد افزایش تردد هستیم و لذا رانندگان باید بیشتر مراقب باشند. احتیاط کنید، به خصوص هنگام رانندگی در 30 کیلومتری شهرها.

جانشین پلیس راهور همچنین محور چالوس را یکطرفه دانست و گفت: تردد در مسیر جنوب به شمال محور چالوس تا دستور بعدی ممنوع و این محور از ساعت 8 به صورت شمالی به جنوبی است. ساعت:30 صبح امروز همچنین در مسیر جنوب به شمال بزرگراه – شمال تهران ممنوعیت تردد در این محور اعلام شده است و خودروها تا دستور دیگری امکان تردد در این محور را ندارند.

به گفته جهانی، جاده یکطرفه چالوس تا تخلیه کامل ترافیک ادامه دارد.

وی درباره وضعیت هواشناسی راه های کشور نیز اظهار داشت: هیچ مشکل ثبت شده هواشناسی در جاده های کشور وجود ندارد. اما به رانندگان توصیه می کنم به دلیل گرمای هوا هر دو ساعت یکبار چند دقیقه در حاشیه امن جاده توقف کرده و پس از استراحت به مسیر خود ادامه دهند.

  معترضان به دولت ارمنستان متروی ایروان را برآشفتند

دیدگاهتان را بنویسید