ثبت 2 IBS جدید در اصفهان / بدون فوت

مهدی احمدی فر وی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان گفت: شب گذشته 114 نفر مشکوک به تاج گذاری به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کردند که از این تعداد 2 بیمار مبتلا به تاج در اصفهان شناسایی و 20 نفر در مراکز درمانی بستری هستند. .

وی گفت: تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی استان اصفهان به استثنای کاشان و آران و بیدول در حال حاضر 77 بیمار است که از این تعداد 17 بیمار در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

احمدی فر افزود: همچنین 25 بیمار مبتلا به تاج در شبانه روز از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار مرگ و میر ناشی از کرونا گفت: طی 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی ناشی از کرونا در استان اصفهان (به جز کاشان و آرانوبیدگل) گزارش نشده است.

وی افزود: از ابتدای اپیدمی کرونا در استان اصفهان یک میلیون و 475 هزار و 90 مورد ابتلای قطعی و مشکوک به ویروس کرونا به استثنای شهرستان‌های کاشان، آران و بیددل شناسایی شده است.

احمدی فر گفت: همچنین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 18 هزار و 419 بیمار مشکوک و شناسایی شده به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست داده اند که از این تعداد 11 هزار و 683 مورد تایید و 6 هزار و 736 نفر تایید شده است. تایید کرد. «افراد مظنون به تاج گذاری بودند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار کل بهبود یافتگان گفت: از زمان شیوع این ویروس در استان تاکنون 139 هزار و 740 نفر از مراکز درمانی تاج گذاری تحت پوشش اصفهان ترخیص شده اند. دانشگاه علوم پزشکی.

  تلاش های ایالات متحده و ژاپن برای وادار کردن چین به خلع سلاح

دیدگاهتان را بنویسید