تیم ملی والیبال سومین پرواز را از دست داد

ملی والیبال خبر عجیب

شفقنا- تیم ملی والیبال کشورمان سومین پرواز خود را در مسیر برزیل به دلیل تاخیر چند ساعته از دست داد.

به گزارش شفقنا ورزشی، تیم ملی والیبال کشورمان که برای انجام دو بازی دوستانه مقابل صربستان به بلگراد سفر کرده بود، جمعه شب 13 خردادماه بلگراد را به مقصد برزیل ترک کرد تا در هفته نخست لیگ ملت های والیبال شرکت کند.

طبق برنامه ریزی انجام شده، تیم ملی کشورمان ابتدا عازم استانبول شد و پس از پروازی 14 ساعته با پروازی 4 ساعته از سائوپائولو به برزیل، استانبول را با پرواز ترکیه به مقصد سائوپائولو ترک کرد تا خود را به محل برگزاری مسابقات برساند. . دلیل تاخیر در پرواز استانبول به سائوپائولو کاروان والیبال ایران به سومین پرواز سائوپائولو به برزیل نرسید.

پس از اعتراض و آزار امیرهوش‌هابر، سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان در ترکیش ایرلاینز، کارکنان این ایرلاین قول دادند که با پرواز بعدی تیم ایران را به برزیل برسانند.

به این ترتیب ملی پوشان کشورمان پس از پروازی 14 و 8 ساعته در فرودگاه سائوپائولو، عازم برزیل، محل برگزاری هفته اول لیگ ملت های والیبال و چهارشنبه 18 خردادماه از ساعت 1 می شوند. :00:30 ساعت به وقت تهران در اولین مسابقه خود در این مسابقه. آنها به مصاف تیم ملی چین خواهند رفت.

همچنین برخی از چمدان های بازیکنان و کادر فنی در محموله فرودگاه ترکیش ایرلاینز شکسته شد تا جایی که برخی از بازیکنان مجبور به خرید چمدان های جدید شدند.

تیم ملی والیبال کشورمان پس از فرار با نسل جوان والیبال ایران که سه بازیکن اصلی خود یعنی جواد کریمی، میثم صالحی و علی عسگر مجرد را به دلیل مصدومیت در اختیار دارد، امسال در این رقابت ها شرکت خواهد کرد.

  هشدار بایدن به اردوغان از حرکات عجولانه خودداری کنید

دیدگاهتان را بنویسید