تولیت آستان عبدالعظیم حسنی (ع): حکومت پهلوی تنها در 4 روز متلاشی می شود.

mena neshast 21 500x333 1 خبر عجیب

شفقنا- عبدالعظیم حسنی (ع) رهبر آستانه گفت: امام (ره) از رسانه ها برای انقلاب استفاده می کند و برای آینده هدف گذاری می کند و انقلاب می کند و این برنامه ریزی ها باعث شد که حکومت پهلوی تنها در ۴ روز از هم بپاشد و پیروز شود. انقلاب

به گزارش شفقنا به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر شنبه شب در سالگرد ارتحال یک امام جماعت در شیراز اظهار داشت: ملت ایران در دوران قبل از انقلاب شرایط سختی را تجربه کرد و فقط مردم می توانند. در دوران انقلاب و قبل از آن مقایسه کنید چه کسانی در آن زمان زندگی می کردند.

وی ادامه داد: امام (ره) باعث شد که شرایط زندگی مردم ایران در دوران پهلوی متحول و متشکل شود و این انقلاب برکات بسیاری از جمله وضعیت مردم ایران را به همراه داشت.

قاضی عسکر افزود: دشمنان با تبلیغات بد و ضد تبلیغاتی سعی دارند مردم انقلاب اسلامی را ناامید کنند، اما نمی دانند که انقلاب آنقدر برکات را نصیب مردم کرده است که این تبلیغات هرگز نمی تواند مردم را به انحراف بکشاند. آن را ناامید کرد.

به گفته وی، دشمنان با چنین تبلیغاتی سعی در بی هویتی مردم ایران دارند و از این طریق به اسلام ضربه می زنند، در حالی که حکومت پهلوی آینده ای جز تبعید و مرگ در غربت نداشت و این از زندگی رضا (ع) مشهود است. خان. در غربت و غربت فهمید.

قاضی عسکر ادامه داد: امام (ره) با درایت و آگاهی از اوضاع برای شروع فعالیت برای انقلاب، اما با دشمنی رژیم پهلوی مواجه شد و مجبور به ترک وطن و تبعید به عراق شد، اما جنون صدام باعث شد امام (ره) ) ) او داوطلبانه به فرانسه رفت و از ظرفیت این منطقه برای رساندن پیام خود به مردم جهان استفاده کرد.

  کلان شهر مشهد تاج زرد داشت

وی ادامه داد: امام (ره) از رسانه ها برای انقلاب استفاده کردند و برای آینده هدف گذاری کردند و برای ایجاد انقلاب برنامه ریزی کردند و این برنامه ریزی ها باعث شد که حکومت پهلوی تنها در 4 روز متلاشی شود و انقلاب پیروز شود.

وی افزود: بعد از انقلاب، ایجاد قانون اساسی که توسط امام خمینی (ره) در فرانسه تدوین شد، مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی از برنامه های اصلی امام خمینی (ره) در جمهوری اسلامی است. لازم به ذکر است که درایت ایران را در جنگ هشت ساله موفق کرد.

به گفته وی، شعار من (ره) در دوران جنگ بر سر مردم گذاشتم که «ما می توانیم» باعث شده مردم از آن زمان تاکنون همیشه شاهد موفقیت های زیادی باشند.

قاضی عسکر گفت: جمهوری اسلامی در چهل سال گذشته به قدری موفق بوده است که برای رسیدن به آینده روشن باید دلایل این پیروزی ها را جست و جو کرد و اگر مشکلی در جامعه وجود دارد باید علت آن را بررسی کرد. “

دیدگاهتان را بنویسید