با افزایش سفرهای بین شهری خود را برای هلال احمر یزد آماده کنید

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد وی با اعلام این خبر گفت: همزمان با سی و سومین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) و ولایت یزد در زیارت علی بن موسی الرضا (ع) و فرصت افزایش سفرهای بین شهری، امدادگران و امدادگران است. استان در پایگاه های امداد و نجات در مبادی ورودی و خروجی و محورهای مواصلاتی استان آماده باش هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد افزود: 11 پایگاه امداد و نجات جاده ای و 1 پایگاه کوهستانی و همچنین شعب پایش اورژانس به اضافه مرکز کنترل و هماهنگی عملیات (EOC)، تیم واکنش سریع و تیم همراه. امداد و نجات) در قالب بیش از 80 امداد و نجات از 12 تا 16 خردادماه با کمک 12 آمبولانس و 11 خودروی امدادی آماده پوشش حوادث احتمالی هستند. این در حالی است که بالگرد مخصوص جمعیت نیز در مرکز پشتیبانی هوایی استان مستقر است.

حرازی زاده افزود: همچنین با توجه به اینکه استان یزد در مسیر زیارتی علی بن موسی الرضا(ع) قرار دارد و امکان افزایش سفرهای بین شهری وجود دارد، پایگاه های امداد و نجات و پشتیبانی باید آماده و فعال باشند. حضور. مسیرها.”

وی خاطرنشان کرد: مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر یزد (EOC) از طریق سامانه تلفن اضطراری (112) آماده پاسخگویی به تماس های اضطراری استان های خود است.

  خراسان رضوی از نظر مجتمع های خدماتی راهداری رتبه سوم کشور را دارد

دیدگاهتان را بنویسید