بازی فوتبال ایران و عمان برگزار نمی شود

به گزارش موج نیوز، تیم ملی فوتبال ایران که اردوی تدارکاتی خود را در دوحه برپا کرده است، پس از بازی دوستانه مقابل الجزایر که به احتمال زیاد 22 خرداد برگزار می شود، در تلاش است تا یک بازی دوستانه دیگر را نهایی کند.

صحبت از تیم عمان در دوحه است. هدایت این تیم را برانکو سرمربی سابق تیم های ملی فوتبال ایران و پرسپولیس بر عهده دارد. اما به نظر می رسد این بار بازی دوستانه تیم های ملی دو کشور برگزار نشود چرا که فدراسیون فوتبال عمان از قبل برنامه هایی را برای آماده سازی این تیم آماده کرده و فعلا امکان جابه جایی برنامه ها وجود ندارد.

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این دو تیم ایران و عمان برای برگزاری بازی دوستانه در ورزشگاه آزادی تفاهم نامه همکاری امضا کردند که قرار بود 9 خردادماه برگزار شود اما به دلیل تاج گذاری و ادامه مسیر گسترش ویروس کرونا لغو شد. مدت هاست که از دستور کار فدراسیون فوتبال دو کشور خارج شده است.

بیشتر بخوانید:

بیانیه فدراسیون فوتبال کانادا مبنی بر لغو بازی تدارکاتی با تیم ملی ایران

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و اروگوئه لغو شد

آماده سازی تیم ملی در خردادماه و برگزاری بازی های دوستانه هم برای فدراسیون فوتبال و هم برای فوتبال کشور به چالش تبدیل شده است. در ابتدا قرار بود در ماه ژوئن دو بازی دوستانه با کانادا و اکوادور در ونکوور و تورنتو برگزار کنیم، اما بازی با کانادا نهایی شد، اما کانادایی ها اعلام کردند که نمی توانند میزبانی بازی ایران با اکوادور را داشته باشند، هرچند فدراسیون فوتبال این وضعیت را پذیرفت. بعداً فدراسیون فوتبال کانادا این مسابقه را لغو کرد و به نظر می رسد فشار سیاستمداران و افراط گرایان در این کشور بر لغو این مسابقه تأثیر گذاشته است. دیدار مقابل اروگوئه این بار با نظر منفی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران لغو شد چرا که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران سفر 22 ساعته هوایی برای یک بازی دوستانه را منطقی نمی دانست و باعث خستگی ملی می شود.بمانید و دوستانه بازی کنید. بازی با الجزایر در حال حاضر در مرحله نهایی شدن است و به نظر می رسد مذاکرات برای انجام یک بازی دوستانه دیگر که قطعا مقابل عمان نخواهد بود، در حال انجام است. نکته جالب اینکه در روزهای اخیر دو مربی تیم ملی عمان که پیش از این در پرسپولیس فعالیت داشتند در اردوی تیم ملی حضور یافتند و در کنار کادر فنی تیم ملی و بازیکنان به خوش و بش پرداختند.

  قطعی سیستم مانیتورینگ هوا به دلیل نبود بودجه 500 میلیون تنی / اطلاعات کیفیت هوا موقت است.

دیدگاهتان را بنویسید