ایجاد فضا در شهر کوم با نمایش تبلیغات در 130 سازه شهری

به گزارش خبرگزاری موج قم، همزمان با سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قیام تاریخی 15 خرداد، 1300 متر مربع تبلیغات شهری در 130 سازه در شهر قم پیش بینی شد.

سالگرد درگذشت شهید تسلیت باد من خمینی را دارم بزرگداشت سالگرد قیام تاریخی 15 خرداد 1342 یکی از محورهای تبلیغات محیطی آن روزها بود که توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کوم در سازه های مختلف طراحی، چاپ و پیش بینی شد. مانند. قابل حمل، عرشه پل، استرابورد و آویز.

طراحی، چاپ و نمایش بنر در سازه عریض تبلیغاتی ورودی شهر کوم در عوارضی در اتوبان کوم – تهران نیز از اقدامات قابل توجهی بود که در این ایام انجام شد.

اهتزاز پرچم های بلند سیاه در شهر کوم، نصب پرچم ها، ریسمان و آویزهای مشکی در میادین و خیابان ها، ناپدید شدن المان های درخشان و رنگارنگ از دیگر اقدامات شهرداری کوم در این ایام است.

ویژه برنامه های فرهنگی در پارک ها و فضاهای عمومی شهر به مناسبت بزرگداشت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت قیام تاریخی 15 خرداد و همچنین همکاری در برگزاری راهپیمایی مردمی 15 خرداد از دیگر برنامه های شهرداری کوم است. در 14 و 15 خرداد امسال

  اولین تست موفقیت آمیز سیستم VAR در ورزشگاه نقش جهان

دیدگاهتان را بنویسید