ایالات متحده هنوز نمی تواند اشتباه کند

به گزارش موج نیوز، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر یکشنبه 15 خرداد با حضور در مراسم گرامیداشت قیام 15 خرداد در پیشوا به مردم استان گفت: جبهه بزرگ شیطان. مخالف جبهه انقلاب اسلامی است، اما قیامی که بر اساس آموزه های اسلامی شکل گرفت و تاثیر آن تا پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت اسلامی ادامه داشت، با حمایت مردم بر همه توطئه ها فائق آمد.

وی گفت: همانطور که امام در سال 58 با قاطعیت فرمودند، آمریکا اکنون هم پس از 43 سال هیچ غلطی نمی تواند بکند و با وجود تلاش های فراوان، هنوز آمریکا و متحدانش نمی توانند اشتباه کنند، در آن سال ها مردم. ایران نه تنها با هجمه همه جانبه به جبهه کفر و ظلم روبه‌رو است، بلکه سال‌هاست که جریان کفر تلاش می‌کند تا علیه آنها اقدامی نکند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران خدا تضمین کند که جبهه حق پیروز است و حزب شیطان و جبهه باطل هرگز پیروز نیستند.

فدوی افزود: مردم پیشوا در سال 42 در حالی که امروز وسیله ارتباطی نبود و می دانستند این پایان راه شهادت است، در دفاع از حکومت مزدور پوشیدند. دنیا نه تنها نمی تواند با طمع و طمع آنها کنار بیاید، بلکه همیشه در رویارویی با ایران اسلامی شکست خورده است و امروز نیز به آن شکست اعتراف کرده اند.

وی ادامه داد: تقوا و انجام تکالیف الهی باید هر روز بیشتر از روز قبل باشد چرا که هر روز علم و فناوری ما افزایش می یابد و وظایف ما به نسبت سنگین می شود.

  آیت الله حسینی بوشهری خطاب به وزیر امور خارجه: تجارب گذشته در مذاکرات را سرلوحه کار قرار دهید.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همه کارکنان باید برای انتقال ارزش های انقلاب نسل به نسل برنامه ریزی داشته باشند تا آیندگان بدانند در سال 42 گامی مبتنی بر ایمان دینی است. در بین مردم پیشوا نیز متبلور شد و خاطرات بسیاری در تاریخ انقلاب به جای گذاشت.

فدوی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان به ذهن جوانان ما حمله کرده اند اما چون باطل هستند خداوند نقشه های آنها را خنثی کرده است، البته ما نیز باید با اقدامات فرهنگی مناسب تلاش کنیم این توطئه ها را خنثی کنیم.

وی ادامه داد: امروز همه افتخارات کشور با حمایت مردم محقق شده و قطعا مشکلات اقتصادی کشور یا همان حمایت ها حل خواهد شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان افزود: از سال 68 همه کارشناسان معتقد بودند که این طرح اقتصادی که دولت در حال اجرای آن است باید شکل بگیرد. دولت شجاعت زیادی از خود نشان داده و این طرح را اجرا کرده است که موفقیت آن مورد حمایت مردم قرار گرفته است: «شما باید بتوانید از این تنگه مهم عبور کنید.

گفتنی است، سخنرانی سردار فدوی امروز با حضور مردم و مسئولان شهرستان پیشوا در اجتماع وارثان قیام 15 خرداد در حرم مطهر حضرت جعفر بن موسی القاظم(ع) برگزار شد. (مانند).

دیدگاهتان را بنویسید