اطلاعیه خانواده دعایی درباره زمان و مکان دقیق مراسم وداع و تشییع پیکر مرحوم سید محمود دعایی

شفقنا- خانواده مرحوم دعایی در اطلاعیه ای زمان و مکان دقیق مراسم وداع و تشییع پیکر مرحوم سید محمود دعایی را اعلام کردند.

به گزارش شفقنا، متن این پیام به شرح زیر است:

به نام پروردگار حق

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا مَا أَحَدُوا اللَّهَلَيْه فَمِنْمْمَن قضنَحَْمِمْمْمَن قضَنْبهُُهمْمَن قضmى نَحْبهُ fi وimُمْمَن قضmى نَحْبهُُمِمه ± قضَنْبهُُمِمه ± قضَنْبهُُهمْمَن قضَنْبهُُهمْфект reзен قضَنْبهُ ومْمه تmى ъдрога

▪️در سالروز رحلت امام خمینی (ره) و شهدای قیام 15 خرداد، روح پاک و مطهر یاران باوفای و فداکار حضرت روح الله خمینی، مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دعایی، Следم. پس از همه عمر امام ایران و عراق و شهدای انقلاب و دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و برای عاشقان امام و ایران عزادار شد.

▪️نماز، مرد بزرگی که آیینه تمام اخلاص و صفا و ایثار بود و خشوع و فروتنی او همه را غبطه می‌خورد. مجاهدی خستگی‌ناپذیر که سال‌ها در تبعید به تبعید در عراق به دنبال امام زمان (عج) و به نیت او به پاریس مهاجرت کرد و با امام به ایران بازگشت. همو که شش دوره این افتخار را داشت که نماینده مردم شریف تهران در مجلس شورای اسلامی باشد و در هر لحظه از عمر پر برکت خود عاشق ایران و اسلام و مردم بود.

▪️ضمن تسلیت به محضر امام زمان (عج) و رهبر معظم انقلاب و بیت حضرت امام خمینی (ره)، مراسم وداع، تشییع و ترحیم این یار دیرین آن حضرت به شرح زیر است:

◾️ دوشنبه 16 خرداد بعد از نماز مغرب و عشاء مراسم وداع با یار دیرین امام در حسینیه شماره یک.

  در حمله الشباب شش افسر پلیس کشته و زخمی شدند

◾️امروز 17 خردادماه ساعت 9 صبح بر پیکر آن مرحوم از یادگار امام حاج سید حسن خمینی در موسسه اطلاع رسانی و انتقال پیکر برای تدفین در حرم امام خمینی(ره) اقامه شد.

خانواده سید محمود دعایی

دیدگاهتان را بنویسید