اسکان مسافران در واحدهای مسکونی خراسان رضوی از 91 درصد گذشت

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، یوسف بیذوری معاون گردشگری اداره کل میراث، فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: در حال حاضر نرخ اشتغال واحدهای اقامتی وضعیت رسمی این استان از 91 درصد فراتر رفته است.

بیدهری همچنین تصریح کرد: 773 هزار و 721 نفر تا پایان 23 خرداد در واحدهای مسکونی استان ثبت نام کردند که از این تعداد بیش از 735 هزار واحد مسکونی در کلانشهر مشهد ثبت شده است.

معاون گردشگری خراسان رضوی افزود: این استان پذیرای مسافران و زائران خواهد بود یک دهه کرامت و تعطیلات پیش رو در اسکان رسمی و موقت دارای ظرفیت 235878 نفر در هر شب می باشد که هم اکنون 77 درصد این ظرفیت تکمیل شده است.

وی افزود: از این ظرفیت اقامتی، 120 هزار نفر در شبانه روز متعلق به واحدهای اقامتی دائم و موقت دارای مجوز مانند هتل، هتل آپارتمان، مسافرخانه و مسافرخانه است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی با اشاره به گزارش تخلفات و شکایات در استان خاطرنشان کرد: مسافران می توانند با شماره 09629 مرکز گردشگری کشور و همچنین با شماره 37045 با پیش شماره 051 تماس گرفته و شکایات و تخلفات را گزارش کنند.

بیدهری در خاتمه خاطرنشان کرد: با توجه به نظارت بر روند اسکان مسافران در این ایام، تیم های نظارتی با ظرفیت 100 نفر در قالب گشت های مشترک بر اسکان و امکانات نظارت می کنند. گردشگری انجام دادن.

  تا زمانی که تهران به تعهدات خود بازنگردد، ایالات متحده پیشنهادی برای لغو تحریم ها علیه ایران نخواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید