احتمال وقوع رعد و برق در خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، آیدا فاروکی کارشناس اداره کل پیش بینی هواشناسی استان خراسان رضوی در خبری گفت: بارش های شکسته باران از روز چهارشنبه هفته جاری برای مناطق مختلف استان پیش بینی می شود.

فاروقی افزود: در این مدت با تقویت وزش باد شاهد افزایش ابر در خراسان رضوی خواهیم بود که بر اثر آن رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق در استان پیش بینی می شود.

کارشناس سرویس اصلی مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به بارندگی ها افزود: در روزهای پایانی هفته میزان این بارش ها در نقاط مختلف استان افزایش می یابد.

وی افزود: از امروز یکشنبه تا سه شنبه هفته جاری هوای خراسان رضوی نسبتاً پایدار و آرام است که پدیده غالب مناطق وزش باد به ویژه در جنوب شرق استان همراه با گرد و خاک است.

کارشناس اداره کل مرکز پیش بینی های هواشناسی خراسان رضوی یادآور شد: کوچان با هفت درجه سانتی گراد و محلات با 35 درجه در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط خراسان رضوی هستند.

فاروقی خاطرنشان کرد: دما هوای مشهد در این مدت بین 16 تا 31 درجه سانتیگراد در نوسان بود و همچنین در تایباد بیشترین سرعت باد با 50 کیلومتر بر ساعت را به ثبت رساند.

  ترویج کشاورزی مازندران با استفاده از دانش روز

دیدگاهتان را بنویسید