ابزاری برای بازیابی چت های حذف شده در واتس اپ ایجاد کنید

شفقنا رسانه-واتس اپ در نظر دارد ابزاری برای بازیابی پیام های حذف شده برای کاربران این سرویس پیام رسان فراهم کند.

واتس اپ به کاربران این امکان را می دهد که در چت های جدید و قدیمی پیام ها را حذف کنند، اما تصور کنید زمانی که پیامی را که به اشتباه به گروهی ارسال کرده اید حذف می کنید، به جای گزینه «حذف برای همه»، گزینه «حذف برای» را انتخاب کنید. انتخاب کنید »چه احساس وحشتناکی خواهید داشت. خوشبختانه، هنگامی که واتس اپ ابزارهایی را برای بازیابی پیام های حذف شده راه اندازی کرد، این نگرانی به گذشته تبدیل خواهد شد.

وب سایت WABetaInfo، یکی از معتبرترین منابع اخبار فوری در مورد پیام رسان واتس اپ، این ویژگی را در مراحل اولیه آزمایش کشف کرد و آن را در یک اسکرین شات جدید نشان داد. هنگامی که کاربر روی “حذف برای من” کلیک می کند، واتس اپ گزینه “لغو” را در پایین صفحه نمایش می دهد. کاربران واتس‌اپ، مانند سایر سرویس‌های پیام‌رسان مانند تلگرام، چند ثانیه فرصت خواهند داشت تا چت‌ها را بازگردانند و سپس تصمیم بگیرند که آن‌ها را ذخیره کنند یا همه را حذف کنند.

این تنها قابلیتی نیست که واتس اپ روی آن کار می کند. این شرکت همچنین در حال تلاش برای افزایش محدودیت اشتراک فایل به دو گیگابایت در مقایسه با 100 مگابایت قبلی است. این ویژگی جدید که در ماه مارس به طور محدود در آرژانتین آزمایش شد، در واتس اپ 2.22.13.6 در دسترس است.

به گزارش وب‌سایت Android Police، واتس‌اپ در هفته‌های اخیر پیشرفت سریعی داشته است و روی ویژگی‌هایی مانند ویرایش پیام‌های ارسالی و گزینه ذخیره پیام‌های گمشده کار می‌کند. هنوز مشخص نیست که چه زمانی گزینه بازیابی پیام های حذف شده به واتس اپ اضافه می شود.

  زلزله در مالاتیا ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید