آیت الله فاضل لنکرانی: چرا امروز بعد از چهل سال باید بشنویم که در برخی وزارتخانه ها ده ها مافیا وجود دارد؟

WhatsApp Image 2022 06 05 at 2.15.01 PM خبر عجیب

شفقنا- آیت الله فاضل لنکرانی گفت: انقلاب زمانی راه اصلی خود را می رود که مشکلات برخی از مردم هر روز حل می شود، اما اگر می بینیم هر روز به مشکلات مردم اضافه می شود مسئولان باید در برنامه های اقتصادی خود تجدید نظر کنند.

به گزارش شفقنا، رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار قم در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد گلشن گرگان با بیان اینکه با گذشت 33 سال از رحلت امام دوق هنوز درگذشت ایشان تازگی دارد، اظهار کرد: مردم قدردانی کردند و حضور شما را ندانستند. در دولت برای تشریفات

آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی افزود: یاد امام در اذهان ملت های آزاده جهان، در اذهان ملت ایران، در میان خانواده های شهدا، در حوزه های علمیه شیعه و سنی زنده است و سپس 33 سال جلساتی برای بزرگداشت او برگزار خواهد شد.»
وی گفت: باید امام را بیشتر بشناسیم، توجه بیشتری داشته باشیم و امام را به آیندگان عرضه کنیم تا همه بدانند انقلابی که من کردم انقلابی دینی و فکری بر اساس قرآن کریم است که ریشه در آن دارد. آیه قرآن
یکی از اعضای جامعه مدرسین حوزه، انقلابی که امام راحل انجام دادند را اعتلای دین و احیای دین و مکتب اهل بیت علیهم السلام دانست و ادامه داد: هدف انقلاب احیای قرآن بود. با این انقلاب بسیاری از آیات قرآن برای ما و مردم معنا پیدا می کند.

آیت الله فاضل لنکرانی با اشاره به آیه 54 سوره مائده گفت: خداوند دست متواضعین را در برابر مؤمنان می گیرد و این گروه را به مقام و حکومت می رساند و آنان را دوست می دارد و آنان نیز خدا را دوست دارند زیرا این گروه در برابر مؤمنان خاضع هستند. و خود را خادم این مردم می دانند، متواضع هستند، خود را خادم این مردم می دانند، اما با قدرت در مقابل دشمن بایستند و قاطعانه بگویند که ما با ابرقدرتها می جنگیم و در صورت مخالفت با دین ما با دنیای آنها روبرو می شویم… و اگر کل دنیا آنها را سرزنش می کند، تغییری در مسیر آنها ایجاد نمی شود.

  در درگیری های روز جمعه 50 فلسطینی مجروح شدند

رئیس فقه مرکزی ائمه اطهار علیهم السلام فرمودند امام خدا را دوست دارد و جز خدا محبوبی ندارد. نمی دانم انقلاب کبیر چه شد، به مردم می گفت همینطور باشید، چون خدا بود که به این انقلاب پایان داد.

آیت الله فاضل لنکرانی با اشاره به عشق قلبی امام به خدا گفت: امام راحل واقعاً در برابر مردم متواضع بود، برای مردم ارزش قائل بود و برای وجود مردم ارزش قائل نبود و به مردم می گفت اگر من هم مثل من شما مردم باید به من هشدار دهید و من را در مسیر درست راهنمایی کنید.

یکی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه در خصوص غیرت امام راحل برای انقلاب به بیانیه آیت الله العظمی فاضل لنکرانی اشاره کرد و گفت: ایشان اگر می خواستند کوچکترین توضیحی از انقلاب بدهند که نشان دهد انقلاب چه شد رفیق بود. ، اگر نبود بهتر نبود؟ داد زد، عصبانی شد، به دوستی بی احترامی کرد، چون امام فهمید که مردم چه حقی بر دین با انقلاب دارند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در این مدت انقلاب را به بهترین نحو رهبری کردند و اهداف امام را دنبال کردند، افزود: سیره فکری و سیاسی امام بیشتر شناخته شده است.

آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی خطاب به مسئولان گفت: امروز مسئولان ما باید به این نکته توجه داشته باشند که امام ما به درد و رنج مردم واقف است و بدانند در انقلابی که امام رهبر آن بود همه را باید خادم مردم دانست.«همه باید به فکر حل مشکلات مردم باشند نه اینکه خدای ناکرده برای کسب مقام تلاش کنند تا با این مقام به آرزوهای دنیوی خود برسد.

  آمریکا تحریم‌های نفتی ایران را تمدید کرد

رئیس مرکز قضایی امام (فقه) با انتقاد از برخی افراد که می گویند حکومت اسلامی است، چه شد؟ حکومت اسلامی برای ما ثروت به ارمغان نیاورده است، حکومت اسلامی تا کنون برای ما رفاه به ارمغان نیاورده است، حکومت اسلامی آن خوشبختی را که مردم در کشورهای دیگر دارند برای ما به ارمغان نیاورده است، گفت: کسانی که این را می گویند عظمت دین را نمی دانند، عظمت بودن تحت حکومت و حکومت اسلام به معنای حکومت خداست، یعنی حکومتی که دین خدا قانون آن است و خداوند در قرآن می فرماید.
آیت الله فاضل لنکرانی با یادآوری اینکه قبل از این انقلاب سفارتخانه های بیگانگان، مردم درجه دو و سه، بر شاه ایران حکومت می کردند، دستور می دادند و منابع را غارت می کردند، گفت: به برکت انقلاب، امام و مجاهدت های مردم و خون در ایران. بهترین زمان به عنوان ارزش ها و دین.

آیت الله فاضل لنکرانی ادامه داد: اگر بگذارند دین درست حکومت کند، طعم لذیذ حکومت اسلامی برای مردم ما روشن می شود و امام آمد و به مردم گفت که دین حکم می کند، یعنی حکومت رسول الله یا حکومت. از کسانی که و رسول خدا اینها را معرفی کرده است این باید در طول تاریخ باشد و آیا می توان گفت اکنون که دوران غیبت کبری تمام شده است مسلمانان نباید حکومت داشته باشند باید حکومت باشد و قرآن باشد. ریشه، یعنی هرکس با آیات قرآن کاری داشته باشد بفهمد که از آیات قرآن به خوبی استفاده شده است، دین حکومت دارد، این قاعده باید همیشه اجرا شود.

  کاپیتان پرسپولیس و تکرار یک داستان تلخ درباره یحیی؟

آیت الله فاضل لنکرانی ادامه داد: امام می خواستند مردم ایران در عبادت، تقوا، عشق به خدا و در اقتصاد قوی باشند و ما که می گوییم انقلاب ما انقلاب دینی است، برخی فکر نمی کنند کاری به اقتصاد ندارند. . مشکلی نیست! هدف امام از همان ابتدا این بود که رونق اقتصادی کامل را برای مردم به ارمغان بیاورد، از همان ابتدا هدفش این بود که ثروت این کشور فقط در دست یک گروه، در دست مافیا نباشد.

یکی از اعضای جامعه مدرسین حوزه خاطرنشان کرد: چرا امروز بعد از گذشت چهل سال باید بشنویم که در برخی وزارتخانه ها ده ها مافیا وجود دارد، لعنت به آنها، امام به دنبال آن بودند، باید ثروت و شرایط عادلانه باشد. ، جوانان ما بیکار نباشید، به آینده امیدوار باشید و آنچه امام فرمودند از متن حکومت اسلامی استفاده می کند، پس وقتی می گوییم این انقلاب یک انقلاب دینی است نه اقتصادی نیست، کاری ندارد. با اقتصاد انسانی

آیت الله فاضل لنکرانی در پایان گفت: انقلاب در مسیر اصلی خود قرار دارد، زمانی که مشکلات برخی از مردم هر روز حل می شود، اما اگر می بینیم هر روز به مشکلات مردم اضافه می شود، مسئولان باید در برنامه های اقتصادی خود تجدید نظر کنند. «مردم باید نجات یابند تا درباره اعضای شورایی که انتخاب کرده‌اند تجدیدنظر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید