آیت‌الله اراکی: ضدانقلاب با حمایت ما از یمن، لبنان و فلسطین مخالف است.

1 خبر عجیب

شفقنا- آیت الله اراکی گفت: متأسفانه ضدانقلاب، نفوذی ها و ستون پنجم دشمن از اینکه ما از مظلومان فلسطین، یمن و لبنان حمایت می کنیم ناراحت هستند و در واقع از ما می خواهند که ناشنوا بمانیم و بصیرت داشته باشیم. در تاریکی.”

به گزارش شفقنا به نقل از حوزه، آیت الله محسن اراکی در جمع مردم استان مرکزی با تسلیت سالروز رحلت امام خمینی (ره)، اظهار داشت: امام خمینی (ره) شخصیتی کم نظیر در جامعه ما بود. .

عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور ادامه داد: انقلاب به رهبری امام (ره) و تداوم با رهبری جانشین و شاگرد شایسته ایشان یعنی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای، هم نیاز به دانش و تحلیل عمیق دارد و هم ما. وظیفه حفظ این اعتماد و موفقیت بزرگ است.

یکی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم یکی از مهمترین شئون انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل را حیات بخش و حیات بخش انقلاب دانست و گفت: خداوند در قرآن کریم به مرگ و حیات فراتر از مرگ حیوانی حیات و نور، گوش شنوایی، چشم بینایی و بهره مندی از قدرت تشخیص حق و باطل از نشانه های این نشاط است.

وی افزود: در قرآن کریم رسول خدا محمد مصطفی صلی الله علیه و آله به چنین زندگی دعوت شده است تا انسانیت را در اختیار عموم قرار دهد و جامعه را به جامعه ای فوق حیوان تبدیل کند.

نماینده مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از غرب و سازمان های به اصطلاح بین المللی گفت: متاسفانه نسبت به فجایعی که در کشورهای مختلف مانند فلسطین، یمن و افغانستان رخ می دهد بی تفاوت هستند و به جای ظلم ظلم را محکوم می کنند. .

  سود منصفانه از 12 مارس پرداخت می شود

وی با تاکید بر اینکه مرگ واقعی انسان ها در اروپا و غرب دیده می شود، گفت: اگر چشم ها چشم بود و گوش ها گوش ها، به جای اینکه در کنار ظالمانی مانند صدام قرار گیرند، در کنار امام می ایستادند. مظلوم.”

آیت الله اراکی به قیام امام حسین علیه السلام علیه ظالمان اشاره کرد و گفت: یکی از بزرگترین دستاوردهای قیام حسینی تزریق جان انسان به جامعه بود، زیرا جامعه آن زمان نمی توانست بین حسین علیه السلام تمایز قائل شود. و یزید و حقیقت اعتراف به دروغ.

وی افزود: در آن زمان مهمترین خطری که جامعه اسلامی را تهدید می کرد این بود که دستاورد بزرگ پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله یعنی ایجاد جامعه زنده و بهره مندی از زندگی انسان ها خدشه دار شد. بنابراین معصوم. «آنها در مقابل این تهدید ایستادند و ایستادند.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور در ادامه به نشانه های جامعه زنده و بهره مند از زندگی انسان ها پرداخت و گفت: اولین نشانه جامعه زنده این است که در فضای روشن، نور هست و زندگی می کند. نیکی و شناخت شر و ظلم و عدالت

وی یکی دیگر از نشانه های یک جامعه زنده را جایگاه افراد در جامعه می داند و می گوید: تماشاگر جنگ حق و باطل نشانه مرگ است، زیرا انسان واقعی نمی تواند در جنگ آرام و بی تفاوت بنشیند. بین حق و باطل .

یکی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه کوم، بی تفاوتی مردم به ظلم و ستم را نشانه حیات جامعه عنوان کرد و گفت: جامعه اسلامی پس از قیام حسینی بی تفاوت نبود و این مواضع تا انقلاب شکوهمند اسلامی ادامه داشت؛ در حالی که این مواضع تا زمان انقلاب شکوهمند اسلامی ادامه داشت. یعنی بذر حیاتی که حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام کاشته بود رشد کرد و در زمان امام خمینی (ره) به پیروزی انقلاب اسلامی رسید.

  گزارش تصویری: مراسم تشییع شهادت حضرت حمزه و عبدالعظیم حسنی (ع) در دفتر آیت الله فاضل لنکرانی

استاد خارج از حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی حاصل قیام حسینی بود، گفت: این انقلاب بر اساس تحلیل عمیق جامعه شناختی و پژوهش های معرفتی و عقلانی است.

وی به سومین نشانه جامعه واقعی اشاره کرد و گفت: این ویژگی، تمایل به ایثار و پرداخت در ازای حفظ حقوق است.

آیت الله اراکی، آیه «إِنَّ اللَّهُ رَحِیمُ الْمُؤْمِنینَ أَنْفُسَهُمْ وَ فَعْلَهُمْ هُمْ أَنْهُمْ عَلَیْهِمْ الْحَقِّ». .

وی افزود: البته حرکت نوین حیاتبخش انقلاب اسلامی تنها محدود به کشور ما نیست، بلکه در حال رشد و رسیدن به سایر جوامع است و امروز قدرت تأثیرگذار حزب الله لبنان و انصارالله در معادلات منطقه ای نشان از این دارد. زندگی ادامه خواهد داشت و به تدریج به اروپا خواهد رسید.

آیت الله اراکی ادامه داد: متأسفانه ضدانقلاب، نفوذی ها و ستون پنجم دشمن به عنوان حامیان جامعه تاریک و بدون نور واقعی از اینکه ما از مظلومان فلسطین، یمن و لبنان حمایت می کنیم ناراحت هستند و در واقع می خواهیم گوش کن ما در تاریکی راه می رویم

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: امروز نام سپاه، ارتش و بسیج برای دشمنان هولناک است چرا که سپاه، بسیج و ارتش ما از جان محمدی، علوی و حسینی بهره می برند.

وی گفت: شکی نیست که انقلاب اسلامی ما همچنان در حال شکستن موانع و شکستن بت ها است و به یاری خداوند اخلاص مسئولان و همراهی مردم این مشکلات اقتصادی را حل خواهد کرد و ایام اقتدار اقتصادی از برکات اسلام خواهد بود. انقلاب نعمت بزرگ

آیت الله اراکی در پایان گفت: برای این انقلاب هزینه های زیادی پرداخته ایم و خواهیم پرداخت چرا که رسیدن به قله و اهداف بزرگ بعدی نیازمند صبر و استقامت است.

  بیش از یک سال است که اختلال در جمع آوری زباله ها در اهواز وجود دارد/ از برخی مناطق شهرداری اهواز شکایت کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید