یک مغازه قدیمی در کرج فروریخت / ساختمان های همجوار تخلیه شدند

1269984 235 خبر عجیب

شفقنا- قسمتی از یک فروشگاه قدیمی در کرج فروریخت و به همین دلیل مغازه های اطراف مغازه تخلیه شدند تا منطقه به طور کامل تخریب شد.

به گزارش شفقنا به نقل از فارس، محمدرضا فلاح نژاد مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: این فروشگاه نگهبانی قدیمی و چهار مغازه اطراف آن تخلیه شده است.

وی تاکید کرد: تمامی تدابیر امنیتی لازم با کمک راهور، پلیس، شهرداری کرج در این منطقه انجام شده و هیچ گونه نگرانی برای ساکنان وجود ندارد.

فلاح نژاد یادآور شد: حرکت توده خاک دلیل ریزش بخشی از این فروشگاه قدیمی بود.

گلمرضا رضوانی معاون شهردار کرج نیز گفت: به محض اطلاع از ریزش دیوار ساختمان جنب سینما هجرت، اکیپ های آتش نشانی و معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری در محل حادثه حضور یافتند که پیشگیری از وقوع بحران فوری انجام شد. .و طبق پروتکل های ایمنی و با توصیه و اطلاع مقامات بالاتر عمل کرده و تلفات جانی در پی نداشته است.

وی با بیان اینکه تخلیه ساختمان های همجوار و در معرض خطر یکی از اقدامات در دستور کار است، ادامه داد: با حضور به موقع کلیه کارکنان دستگاه های ذیربط و اقدامات لازم تلفات جانی نداشته و مدیریت کامل ایمنی و ترافیک و نیروی انتظامی نیز انجام می شود. بیرون در منطقه .

این مسئول بیان کرد: با کمک بیل مکانیکی، 4 دستگاه کامیون و لودر، 3 دستگاه خودروی نیسان و 20 نفر عملیات خاکبرداری، تخلیه و ایمن سازی محل انجام شد و احتمال می رود تا 2 روز آینده عملیات ساختمانی ادامه یابد.

  تامین مسکن، بهبود معیشت و پرداخت دستمزد کارگران در دستور کار دولت سیزدهم است.

دیدگاهتان را بنویسید