وزیر اقتصاد: همکاری با کشورهای اسلامی و تقویت اقتصاد یک اولویت مهم برای ایران است

14010218000139 Test PhotoN خبر عجیب
سید احسان کندوزی; وزیر اقتصاد و دارایی

شفقنا- وزیر اقتصاد در اجلاس سالانه بانک توسعه اسلامی در مصر، همکاری با کشورهای اسلامی و تقویت اقتصاد را دو اولویت مهم ایران برشمرد.

به گزارش شفقنا از فارس، سید احسان خاندوزی که برای شرکت در اجلاس سالانه بانک توسعه اسلامی به مصر سفر کرده است، در این نشست گفت: برنامه دولت ایران تمرکز بر سیاست همسایگی به ویژه همکاری با کشورهای اسلامی و کشورهای اسلامی است. تاب آوری اقتصاد ایران به ترتیب مبتنی بر سیاست های «فرصت طلبانه و تهدید پرهیز» است.

وزیر اقتصاد و دارایی امروز در مجمع عمومی اجلاس سالانه بانک توسعه توسعه سرمایه گذاری، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت امنیت غذایی و وابستگی کشورهای اسلامی به واردات غلات و همچنین پیامدهای جنگ روسیه و اوکراین، پیشنهاد ما به کشور بانک توسعه اسلامی بله اولویت را به طرح های کشاورزی برای خودکفایی کالاهای اساسی بدهید.

خاندوزی همچنین از بانک توسعه اسلامی خواست تا با توجه به موفقیت جمهوری اسلامی ایران به عنوان پیشرو جمهوری اسلامی ایران در فناوری سلامت و واکسن کوویدیم 19 و ظرفیت‌های فراوان در این زمینه، پروژه‌های فناوری مربوط به درمان بیماری‌ها را تامین مالی کند. منطقه . .

خبر قبلیسلسله نشست های تخصصی «میراث کلامی امام علی بن موسی الرضا(ع)» برگزار می شود.

  بازار خودرو با عرضه و تحویل 130 هزار دستگاه تا پایان سال متعادل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید