محل شهادت 15 شهید هورداد با حضور مردم و مسئولان گلوله باران شد

به گزارش شفقنا، شنبه شب مراسم قتل عام 15 شهید هورداد بر روی پل تاریخی باقرآباد مهرماه با حضور مسئولان شهرستان های دشت ورامین و علاقمندان به مکتب شهادت و شهادت صورت گرفت.

حجت الاسلام سید محسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی پیشرفت اسلامی استان تهران در این مراسم گفت: سال ها پس از رحلت ایشان قابل مشاهده و مشهود بوده است.

وی در خصوص حادثه دردناک قیام خونین 15 خرداد گفت: شهدای 15 خرداد در دشت ورامین در بحبوحه غربت به ندای امام خود لبیک گفتند و کیلومترها زیر آفتاب فروزان ورامین راه پیمودند. آنها شنیدند که قدرت و من دستگیر شده ام. به نظر شما اگر این افراد در مدینه بودند به اهل بیت جسارت می دادند، حتماً می مردند و مانند شهدای 15 خرداد هرگز تسلیم ظلم زمانه خود نمی شدند.

محمودی افزود: 15 خرداد الگوبرداری از مکتب اسلام است و اگر امروز در برخی کشورهای اسلامی مزدور پوشیده و با غاصبان سرزمین خود می جنگند، میراث عاشورا و شهدای 15 خرداد است. “

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: اگر امروز پرچم انقلاب اسلامی در کشورهای مقاومت برافراشته است، ریشه آن در 15 خرداد است، باید به این شهدا ادای احترام کنیم.

  معاونت شهرداری کوم از کارخانه زباله سوز نوشهر بازدید کرد

دیدگاهتان را بنویسید