قرائت وصیت نامه امام خمینی به وزارت ارشاد

شفقنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین انتشار خود در فضای مجازی ضمن مطالعه بخشی از کتاب امام خمینی (ره) در خصوص وزارت ارشاد، همزمان با سالگرد رحلت امام خمینی (ره) کتاب «آقا روح الله» را تقدیم کرد.

به گزارش شفقنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد در آخرین یادداشت خود در فضای مجازی به مناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی، بازنشر کرد. بخشی از وصیت نامه امام(ره) در مورد وزارت ارشاد: ​​از وزارت ارشاد در همه ادوار به ویژه در عصر حاضر که ویژگی خاصی دارد، می خواهم در ترویج حق مقابل و ارائه چهره واقعی اسلام تلاش کند. جمهوری. ما اکنون تحت هجمه تبلیغاتی تمامی رسانه های مرتبط با قدرت های بزرگ هستیم، آن هم در شرایطی که دست ابرقدرت ها را از کشور خود کوتاه کرده ایم. چه دروغ و تهمتی که گویندگان و نویسندگان مرتبط با ابرقدرت ها به این جمهوری نوپای اسلامی نمی گویند و نخواهند گفت.

این عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین در بخشی دیگر از نوشته خود در فضای مجازی پیشنهاد مطالعه کتابی در وصف امام خمینی (ره) را برای عموم مردم دانست و نوشت: هدف بررسی منطق رهبری ائمه اطهار است. انقلابی که توسط شرکت انتشارات بین المللی با همکاری پژوهشکده بکیرالعلوم و تلاش یک نویسنده محترم به بازار عرضه شد. جلد اول این مجموعه با عنوان آقا روح الله به بررسی زندگی امام خمینی (رحمه الله علیه) در دوران جستجو می پردازد و داستان ازدواج، زایمان، اشتغال، سفرهای خانه و خانواده را می خواند و روایت می کند. از جوانان عزیز دعوت می کنم این کتاب را بخوانند.»

  گفتگوی تلفنی وزیر امور خارجه عراق با همتایان اردنی و سعودی درباره نقش سازنده بغداد در افزایش مذاکرات

وزیر ارشاد همزمان با سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در کنار نوشته‌های جدید خود فیلم کوتاهی از برج زیبای نقاشی برج آزادی تهران به اشتراک گذاشت.

این برج زیبا که همزمان با شب چهاردهم خرداد بر روی دیوار این برج نقاشی شده است، روایتی تصویری از مهمترین ویژگی های زندگی فردی و سیاسی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است. این اثر هنری توسط بنیاد رودکی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید