روسیه: طبق دیپلماسی اوکراین، ماکرون را باید «سوسیس» خطاب کنیم

14001008000053 Test PhotoN خبر عجیب
دیمیتری پولیانسکی، معاون نماینده روسیه در سازمان ملل

شفقنا- معاون نماینده روسیه در سازمان ملل در بیانیه ای در توئیتر خود گفت: در صورت رعایت دیپلماسی کنونی اوکراین، باید رئیس جمهور فرانسه را «سوسیس» خطاب کنیم.

به گزارش شفقنا از فارس، «دیمیتری پولیانسکی» معاون نماینده روسیه در سازمان ملل در پیامی توئیتری به توئیت اخیر وزیر خارجه اوکراین علیه فرانسه واکنش نشان داد.

وی در توییتی نوشت: «اگر دستورالعمل‌های کنونی دیپلماسی اوکراین را دنبال کنیم، گام بعدی این است که رئیس‌جمهور فرانسه را نوعی سوسیس خطاب کنیم. قبلاً برای شولتز (صدر اعظم آلمان) از سوسیس جگر استفاده می شد. به نظر می رسد که همه گزینه های غذایی دیگر هنوز در دسترس هستند.

دیمیتری کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین روز شنبه به اظهارات امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه مبنی بر اینکه «روسیه نباید تحقیر شود» واکنش تندی نشان داد.

وی در پیامی توئیتری نوشت: درخواست برای جلوگیری از تحقیر روسیه تنها باعث تحقیر فرانسه و هر کشور دیگری خواهد شد که چنین درخواستی را مطرح کند. زیرا روسیه کسی است که خود را تحقیر کرده است.

کولبا در توییتی نوشت: «بهتر است همه ما روی چگونگی قرار دادن روسیه در جای خود تمرکز کنیم. “این صلح را به ارمغان می آورد و جان روح ها را نجات می دهد.”

خبر قبلیافزایش همکاری های ایران و روسیه برای مبارزه با پولشویی

  رئیس کتابخانه ملی ایران: بیانیه گام دوم کتاب درسی جامع مکتب امام است.

دیدگاهتان را بنویسید