ذوالنوری: مردم از فساد بیشتر ناراحت هستند تا کمبود

14010314000535 Test PhotoN خبر عجیب
حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری; عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی

شفقنا-عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران بیشتر از فساد گله مند هستند، گفت: مشکلاتی در کشور وجود دارد و همه مسئولان به این موضوع واقفند، اما مردم از این موضوع بیشتر ناراحت هستند. فساد، از کمبود.”

به گزارش شفقنا از فارس، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری امشب در مراسم سالگرد رحلت امام خمینی (ره) در حسینیه اعظم حرم مطهر حضرت سیدجلال اشرف (ع) با بیان اینکه اسلام آباد است. زمانی که جهان دوقطبی بود، انقلاب پیروز شد. : در زمان پیروزی انقلاب اسلامی، دنیا دو قسمت شد، غرب متمرکز بر آمریکا و شرق متمرکز بر شوروی بود و هر کشوری برای پیشرفت باید با آن دو کشور ارتباط برقرار می کرد.

وی با اشاره به وضعیت خفت بار دوران پهلوی از نظر وابستگی به کشورهای غربی و شرقی گفت: در دوران پهلوی ما از هر لحاظ ذلیل بودیم و همه امکانات کشور در گرو استکبار بود، بنابراین اگر همه تجهیزات ارسال می شد. همه این امکانات شکست می خورد.»

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فروش 6 میلیون بشکه ای نفت در دوران پهلوی، افزود: حجم فروش نفت تاثیری بر اقتصاد کشور نداشته است.

زولنور تسلیم شدن را یکی از مرگبارترین معاهدات تاریخ ایران خواند و گفت: بر اساس این معاهده، تمامی اتباع خارجی از جمله اتباع آمریکا حق محاکمه در داخل کشور در صورت خطا را ندارند و کشور در دوران دیکتاتوری تحقیر شده است. “.

وی با تاکید بر لزوم توجه به قدرت منطقه ای جمهوری اسلامی گفت: ایران در دوران پهلوی ژاندارم و برده آمریکا بود اما امام خمینی (ره) با پیروزی انقلاب همه معادلات جهان را تغییر داد. ، بنابراین امروز منطقه جهانی بین المللی.

  توسعه در مازندران نامتوازن است

به گفته یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در دوران طاغوت حتی برای فارغ التحصیلان پزشکی به کشورهای خارجی وابسته بودیم، اما در حال حاضر بسیاری از بیماران در قالب گردشگری سلامت به جمهوری اسلامی ایران سفر می کنند.

ذوالنور با بیان اینکه امام راحل (ره) باید مردم را به اصل اسلام بازگرداند، گفت: امام خمینی (ره) همه اقدامات رژیم شاه را آشکار کردند و با شجاعت و اراده خود مردم را روشن کردند و همین امر باعث شد که نکات مختلفی مطرح شود. تبعید شد .

وی یکی از ویژگی های بارز امام خمینی (ره) را روحیه استکبارستیزی ایشان دانست و گفت: امام خمینی (ره) با این روحیه در بین کشورهای آزادی خواه موجی از امید ایجاد کرده و اکنون این روحیه باعث شده استکبار نتواند در مقابل جمهوری اسلامی و محورهای مقاومت بایستید.»

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران بیشتر از فساد گلایه دارند، افزود: مشکلاتی در کشور وجود دارد و همه مسئولان به این موضوع واقف هستند اما مردم از فساد بیشتر ناراحت هستند. از کمبود. .

ذوالنور با انتقاد از عملکرد تیم اقتصادی دولت تدبیر و امید گفت: در فروردین 1400 دولت آقای روحانی 23 هزار میلیارد تن دستمزد برای پرداخت حقوق چاپ کرد که باعث تورم شد.

وی با تاکید بر اینکه هدف از ارز ترجیحی مصوبه مجلس شورای اسلامی بود، گفت: مشکلات اقتصادی کشور را در بلندمدت حل کنید.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به معرفی بودجه کشور تا سال 1404 گفت: دولت آقای روحانی کشور را با بودجه خالی به دولت آقای رئیسی تحویل داد و تا اینکه 1404. دولت باید ماهانه 12000 میلیارد تن اوراق بدهی.

  آخرین خبر توقیف کشتی امیر در دریای سرخ; سریع: کشتی حامل تجهیزات نظامی بدون مجوز وارد آب های یمن شد/ ائتلاف سعودی: کشتی حامل تجهیزات بیمارستانی

ذوالنور مشکلات کشور را قابل حل دانست و گفت: برای حل مشکلات کشور در خارج از کشور کلیدی وجود ندارد بنابراین اگر روابط را با کشورهای همسایه و منطقه افزایش دهیم به راحتی می توانیم مشکلات را حل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید