انقلاب اسلامی یک پدیده نوظهور، آرمانی و جهانی در قرن حاضر است

یونس گلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج ایلام گفت: انقلاب اسلامی ایران بی شک پدیده ای نوین، نوظهور، هدفمند، آرمان گرایانه و جهانی در قرن حاضر به رهبری امام راحل است.

معاون دانشجویی حوزه علمیه استان ایلام گفت: امام خمینی (ره) در راستای مقابله با سلطه ابرقدرت های شرق و غرب، ملت های اسلامی را به نزدیک شدن به ارزش های اسلامی و واجب ساختن انقلاب دعوت کردند. شرط اجرای آرمان ها آن را الهی و وسیله نیل به اهداف تربیتی و پیوند جامعه انسانی با کمال انسانی می دانستند.

وی افزود: سیاست امام خمینی (ره) در مواجهه با شرایط کنونی بر اساس تکلیف دینی یک تکلیف الهی بود و با توجه به اینکه انگیزه قیام نه به نفع شخصی و نه خواسته های نفسانی، بلکه برای رضای خداوند بوده است، همه اعضای قیام را به دنبال دارد. جامعه و گروه ها را به قیام دعوت کردند.

گلی ادامه داد: امام خمینی (ره) در بعد جهانی نهضت و گسترش آن در سراسر جهان، معرفی اسلام واقعی و گسترش اسلام را در عمل و تثبیت و گسترش آن را از طریق صدور انقلاب اسلامی ایران به جهان وظیفه می داند. کشورهای جهان

این مسئول در پایان به برنامه های استان ایلام در روز رحلت امام اشاره کرد و گفت: نشست های سیاسی و بصیرتی در فضای مجازی و واقعی، مسابقه کتابخوانی به وصیت امام، مسابقات فرهنگی، نمایشگاه عکس و ایستگاه صلواتی به مناسبت سالروز رحلت امام راحل در سراسر استان، مساجد، حوزه های علمیه و پایگاه های مقاومت بسیج در سراسر استان برگزار شده است.

  جمهوری اسلامی نوشت: لزوم اصلاح لایحه بودجه

دیدگاهتان را بنویسید