واکنش جنبش جهاد اسلامی فلسطین به ترور شهید صیاد هدی: هر چه این خون ها بیشتر شود، درخت مقاومت محکمتر می شود.

download 14 خبر عجیب

شفقنا- دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین ترور شهید مدافع حرم پاسدار حسن صیاد هدی را محکوم و به رهبری و ملت ایران تسلیت گفت.

به گزارش شفقنا از تسنیم، زیاد النهاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین روز دوشنبه در بیانیه ای شهید مدافع حرم پاسدار حسن صیاد هدی را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: بار دیگر گلی گلستان محور مقاومت ضد صهیونیستی را پر کرد و همه مجاهدان را به سوگ نشست. «در فرهنگ لغت مبارزه با صهیونیسم بین‌الملل و استکبار جهانی اما شهادت مردان خدا واژه‌ای آشناست.

جهاد اسلامی تاکید می کند: این ترور یادآور ترور رهبران مقاومت مانند شهید فاطی شکاکی، بنیانگذار جنبش جهاد اسلامی فلسطین است که برای توقف مقاومت به همین شکل کشته شد، اما یک رشته تصورات غلط که هیچ خون هر چه بیشتر بریزد، درخت مقاومت قوی تر خواهد بود.

اینجانب به نمایندگی از جنبش جهاد اسلامی فلسطین شهادت سرهنگ حسن صیاد هدی توسط مزدوران صهیونیسم جهانی و استکبار فراماسونری را در خدمت مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا، خانواده معظم شهدا، تقدیم می نمایم. نظام اسلامی ایران و جمهوری اسلامی.” این سرزمین را تسلیت عرض می کنم و برای آن عزیزان سفر می کنم و علو درجات بهشت ​​را با اولیای الهی مسئلت دارم.”

گفتنی است، یکشنبه گذشته شهید صیاد هدی در حین بازگشت به منزل مقابل منزلش توسط تروریست های کرد به شهادت رسید.

شهید فاطی شقاقی در تاریخ 5 مهر 95 (5 مهر 95) هنگام سفر به لیبی برای بررسی وضعیت آوارگان فلسطینی در مقابل هتل دیپلماتیک در جزیره مالت توسط نیروهای موساد (جاسوسی) رژیم صهیونیستی به شهادت رسید. شهید بود.

  فرآیند رجیستری گام به گام در سیستم وابسته

دیدگاهتان را بنویسید