مثلث قهرمانی استقلال! | خبرگزاری بین المللی شفقنا

قهرمانی استقلال خبر عجیب

شفقنا- مهمترین عوامل قهرمانی استقلال در این فصل از لیگ برتر فوتبال ایران.

به گزارش شفقنا ورزشی، تیم فوتبال استقلال در این فصل موفق شد با شکست جادوی ناکامی هایش عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران را از آن خود کند، اما آبی پوشان پایتخت با تکیه بر کدام آیتم توانستند این قهرمانی را کسب کنند؟

کارکنان

کادر فنی استقلال با هدایت فرهاد مجیدی را می توان مهمترین عامل قهرمانی استقلال دانست، فرهاد مجیدی که به لطف حضور زیاد روی نیمکت به مربی باتجربه ای تبدیل شده است که از اشتباهات سال های قبل درس گرفته است. حفظ آرامش و بدون تمرکز بر کنار، تمام حواس خود را معطوف مشکلات فنی استقلال کرد و با کمک مربی باتجربه و با دانشی چون گابریل پین، موفق شد از حساس ترین بازی های لیگ سربلند بیرون بیاید و حریفان خود را یک به یک شکست دهد. یک. .

مدیریت

مصطفی ایرلو مدیری که پیش از این در فوتبال ما روسفید شده است، در این فصل قدم های زیادی برای حرفه ای شدن برداشته است و گرفتن حق تبلیغات محیطی برای این باشگاه مهمترین اقدام او در این فصل است. ایرلو از انجام مصاحبه های استرس زا دور بود و با پرداخت های منظم نسبت به دوره های قبل نقش بسزایی در موفقیت پسر پایتخت در سال جاری داشت.

بازیکنان

اکثر بازیکنان استقلال در این فصل در اوج آمادگی قرار داشتند و همین امر باعث شد تا کادر فنی همیشه به روی کادرفنی باز باشد. سیدحسین حسینی در دروازه، عارف گلمی در دفاع و مهدی مهدی پور در خط هافبک را می توان بهترین بازیکنان استقلال در این فصل نامید. علاوه بر این بازیکنان، بازیکنان خارجی استقلال نیز در این فصل نسبت به فصول گذشته آمار قابل قبولی از خود به جای گذاشته اند تا انتخاب بازیکنان خارجی فرهاد مجیدی مورد تمجید بسیاری از کارشناسان قرار گیرد.

  باشگاه سپاهان خانه دوم کودکان مراقبت اجتماعی است

خبر قبلیآینده مبهم و نامعلوم دختران افغان در برخی رسانه های جهان گزارش شده است

دیدگاهتان را بنویسید