دادستان کل کشور: مردم باید از روند اصلاحات اقتصادی مطلع شوند

9562c2cb 6c1d 4076 81b6 edcb30905412 خبر عجیب

شفقنا- دادستان کل کشور به اجرای طرح تحول اقتصادی دولت اشاره کرد و گفت: مردم باید به طور مرتب از اقدامات و روند آن مطلع شوند.

به گزارش شفقنا از ایسنا، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در سفر به کرمانشاه با اشاره به التهابات بازار در پی اجرای طرح تحول اقتصادی دولت، اظهار کرد: تکان ها و تکانه ها وجود خواهد داشت و برخی نوسانات و التهابات بازار طبیعی است.

وی ادامه داد: باید بتوانیم با حکمرانی همه جانبه و کل نگر و با کار کارشناسی این تکانه ها را به حداقل برسانیم تا مشکلات ناشی از این اصلاحات را که طبیعی هم هست به حداقل برسانیم.

دادستان کل کشور افزود: دولت و کارشناسان اقتصادی باید به طور مرتب کارهای انجام شده را به مردم اطلاع دهند چرا که به آنها کمک می کند.

وی یادآور شد: از سوی دیگر فعالان اقتصادی و افرادی که در زمینه تامین نیازها و نیازهای مردم فعالیت می کنند نیز باید در اجرای این طرح همکاری لازم را داشته باشند و در این شرایط به حداقل سود راضی باشند. که می توانید به دولت و مردم کمک کنید.«و نیازهای مردم را با هزینه مناسب تامین کنید.

منتظری با اشاره به برخی از انباشتگی ها و سوء استفاده هایی که برخی برندگان در شرایط فعلی داشته اند، گفت: اگر افرادی هستند که می خواهند در این شرایط با انباشت کالا برای رفع نیاز مردم مشکل و کمبود ایجاد کنند، حتما در وهله اول این کار را انجام دهند. ، خداوند متعال از مردم انتقام می گیرد و اموال مردم به راحتی در گلوی آنها راه نمی یابد و در مرحله دوم قوه قضاییه با آنها برخورد می کند.

  فرمانده ناوگان پنجم آمریکا با دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس دیدار کرد

وی افزود: انتظار و انصاف این است که در این شرایط همه باید دست به دست هم دهیم تا مردم در رفاه نسبی باشند و مشکلاتشان حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید