اجرای صحیح سیاست های اقتصادی در کشور می تواند شرایط عدالت را فراهم کند

به گزارش موج نیوز، ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه ای به مناسبت سوم خرداد، سالروز حماسه آزادسازی هرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی را فرصتی برای ارائه خواستار شد. روحیه مقاومت و مبارزه ملت ایران برای تداوم انقلاب اسلامی، آینده را دستیابی به اهداف و آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می داند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: عملیات سرنوشت ساز و غرور آفرین بیت المقدس که حماسه ماندگار فتح هرمشهر در سوم خرداد 1361 را رقم زد، نقطه عطفی در جنگ و هشت سال دفاع مقدس ملت ایران بود. اشغال 19 ماهه مناطق مهم حساس ترین نقطه خوزستان و آزادسازی هرمشهر ضربه سنگین و مهلکی به توان رزمی و سلحشوری دشمن متجاوز وارد کرد و موازنه نیروها در میدان نبرد را به نفع رزمندگان اسلام تغییر داد. .

در ادامه این بیانیه آمده است: آزادسازی خرمشهر نصرت الهی بود که با مجاهدت و اتحاد ملتی غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی به دست آمد و نماد مقاومت، مقاومت و پیروزی جاودانه ملت قهرمان ایران در برابر استکبار جهانی شد. و توطئه دشمن.»شد.

این بیانیه با تقدیر از بصیرت مردم در مقابله با موج جدید جنگ رسانه ای دشمنان برای ایجاد نارضایتی و ناآرامی اجتماعی در کشور، ابراز امیدواری کرد: اجرای صحیح سیاست های اقتصادی در کشور با برنامه ریزی دقیق، اهتمام به همه دستگاه ها و تلاش سه گانه می تواند ضمن جلوگیری از فساد در نظام اقتصادی و کمک به اقشار آسیب پذیر، شرایط را برای عدالت و تعادل اقتصادی فراهم کند.

  پرداخت 95100 میلیون ریال وام ازدواج در دی ماه امسال

در پایان این بیانیه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و عملیات بیت المقدس تاکید شده است: نظام سلطه و جبهه داخلی و خارجی ضدانقلاب باید بدانند که جمهوری اسلامی ایران به رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) با پشتیبانی و همدلی مردم و میراث گرانقدر شهدای گرانقدر، همواره در برابر توطئه ها و سنگسار دشمنان در راه عدالت و حرکتی شکوفا در سایه ولایت هوشیار و مقتدر خواهند بود. آموزه های اسلام ناب محمدی

دیدگاهتان را بنویسید