برگزاری بیست و پنجمین مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه میزبان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم

برگزاری بیست و پنجمین مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه میزبان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم

سید محمود طاهری اعلام کرد که در بیست و پنجمین مرحله نیمه نهایی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و نهج البلاغه در قم و هفت منطقه دیگر به طور همزمان 551 نفر به رقابت پرداختند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید محمود طاهری وی با اشاره به زمان برگزاری این دوره از مسابقات قرآن توسط شرکت ملی نفتکش در قم گفت: مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات که در ماه های پایانی سال گذشته با حضور 3 هزار نفر از کارکنان و خانواده هایشان در قم برگزار شد. مرحله نیمه نهایی به میزبانی استان کوم و با حضور 551 نفر ادامه یافت.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کوم با اشاره به استقبال بانوان از حضور در این دوره از مسابقات، گفت: متسابقان در هفت منطقه کوم، همدان، مشهد، تبریز، اهواز و رفسنجان با کارمندان. هشت پالایشگاه بخش خصوصی در زمینه های مختلف از جمله تحقیق، قرائت، حفظ، مفاهیم و نهج البلاغه به رقابت پرداختند.
وی بیان کرد: این گونه محافل و جلسات یک هدف را دنبال می کنند و آن ترویج فرهنگ قرآنی است که باید مورد بررسی قرار گیرد تا میزان تحقق اهدافمان ارزیابی شود.
طاهری ادامه داد: با توجه به شرایط موجود در جامعه و هجمه به افکار عمومی، قطعاً باید در نحوه برگزاری مسابقات و مفاهیم قرآنی تجدید نظر شود تا دلگرمی بیشتر در بین کارکنان شرکت نفت و آنها ایجاد شود. خانواده ها و فرزندان
مدیر بخشداری کوم خاطرنشان کرد: برگزاری این مسابقات به گونه ای که تلفیقی از روش ها و تکنیک های سنتی و جدید باشد باعث جذب مخاطبان بیشتری می شود.

  بورل: اتحادیه اروپا به تصمیم پوتین واکنش تندی نشان خواهد داد

در این مراسم حجت الاسلام حاجی کمالی مشاور وزیر و رئیس ستاد اقامه نماز وزارتخانه با اشاره به آیه شریفه «هدایت می کند; زیرا در جامعه ای که دچار کسالت و خواب آلودگی است تمسک به قرآن انسان را به قله حیات جاوید می رساند.

وی با تبریک به کسانی که با قرآن انس دارند و این کتاب آسمانی در دل و جانشان رسوخ کرده است، آنان را به خواندن قرآن و همیشه در محضر قرآن توصیه کرد.
حاجی کمالی افزود: ما باید با قرآن رشد کنیم; زیرا قرآن کتاب انسان سازی است و به ما چارچوبی می دهد که در مسیر درست حرکت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید