پیش بینی بادامچیان از مذاکرات برجام: آمریکا و اروپا باید عقب نشینی کنند.

خبر عجیب

شفقنا، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در حمایت از سیاست دولت سیزدهم گفت: با سیاست های سخت گیرانه و مقاومت عقلانی دولت، آمریکا و اروپا مجبور به کناره گیری خواهند شد. سیاست های “.

به گزارش شفقنا از ایسنا، اسداله بادامچیان گفت: حزب موتلفه اسلامی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی و ساماندهی درآمد – هزینه های زندگی راه حل های اجرایی دارد اما اعتماد به رئیس جمهور در صداقت و دلسوزی برای حل مشکلات مردم، اقدام دولت در حمایت از جراحی اقتصادی و بهبود معیشت

وی افزود: دولت علیرغم کارشکنی های سودجویان و عناصر با افکار و اندیشه های باندبازی و با وجود جاسوسی رسانه ای معارضان و دشمنان، توانسته کالا را به خانه برساند و در تلاش برای ایجاد فضای سالم اقتصادی است. حکومت در این نیت خیر مورد تایید حزب موتلفه اسلامی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: حمایت از اقشار کم درآمد و توزیع عادلانه یارانه ها امری است که برای توزیع یارانه ها بر اساس نیاز کالاها و با معیارهای پرداخت درستی که دولت در تلاش است، مورد نیاز است.

وی تاکید کرد: حل مشکل ارزی که سیاست غلط آن بر قیمت کالاهای داخلی تاثیر گذاشته است بسیار ضروری است اما در این زمینه باید همه جوانب رعایت شود و سیاست صادراتی صحیح و مشوق های ارزی برای صادرات کالا در نظر گرفته شود. “

بادامچیان افزود: در چنین شرایطی نگاه کل نگر به تولید، توزیع، مصرف، صادرات و ذخیره سازی می تواند از شکستی که تعادل را به هم می زند جلوگیری کند و در این نگاه کلی است که قیمت ها طبیعی و ثابت می شود.

  شرایط پذیرش دانشجویان اوکراینی در اوکراین اعلام شد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از رئیس جمهور خواست در موضوع اقتصاد از مردم کمک بخواهند و مسائل اقتصادی را با حضور مردم فهیم و در قالب اقتصاد ملی ساماندهی کنند.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی برخی رسانه‌های تندرو اصلاح‌طلب، شبکه‌های رسانه‌ای استعماری پنهان و آشکار و عوامل نفوذی و معاند به وسوسه‌های گمراه‌کننده، جنگ نرم و روانی شدید و ایجاد روحیه ناامیدی با تحلیل‌های نادرست و گمراه‌کننده مشغول هستند. یأس علیه نظام و انقلاب اسلامی است، موضوع «جهاد تبیین» وظیفه همگانی و همه حامیان و فعالان سیاسی کشور است.

بادامچیان تاکید کرد: همه باید در مقابل امواج بداخلاقی، تهمت، دروغ، شایعه، اخاذی، ناامیدی، اغواگری و هیاهو به وظیفه جهادی خود عمل کنند و اعضا و هواداران احزاب در سراسر کشور باید تدبیر و آرامش داشته باشند. اقدامات مردمی مؤثر در برابر بدی ها را سازماندهی کنید و روشنگری داشته باشید.

وی در بخشی دیگر از مذاکرات برجام گفت: آمریکا و اروپا در برابر سیاست های سختگیرانه ایران در موضوع برجام سردرگم هستند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: آمریکا باید به هر نحوی با ایران در مورد حوادث اخیر حساس به جنگ اوکراین به تفاهم برسد، اما خلق و خوی سلطه طلبانه و استکباری آنها حتی نمی تواند به راحتی با شرایط ملی سازگار شود. منافع ایالات متحده: «به منافع ملی ایران احترام بگذارید.

وی افزود: آنها می دانند که ایران در دولت سیزدهم به هیچ وجه در دفاع از منافع ملی خود کوتاهی نخواهد کرد و اروپا نیز که با حضور روسیه در جنگ اوکراین دچار نابسامانی بوده و خواهد بود، می خواهد از دخالت آمریکا جلوگیری کند. در روابط خود با ایران نمی خواهد دوگانگی با آمریکا داشته باشد.

  زمان بازی برایتون و چلسی قطعا مشخص شده است

بادامچیان تاکید کرد: با سیاست های سخت و مقاومت عقلانی دولت سیزدهم، آمریکا و اروپا مجبور به عقب نشینی از سیاست های غلط خود خواهند شد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در جنایت رژیم صهیونیستی در شهادت روزنامه نگار مسیحی الجزیره، خستگی و ناامیدی رژیم غاصب، استعماری، ضد مسیحی و یهودی موسی را بررسی و تسلیت گفت. به رسانه ها . .

وی در بخشی دیگر از این گفتگو از برگزاری دو نشست مهم در حزب موتلفه اسلامی خبر داد و گفت: هفته گذشته میزبان متخصصان، کارشناسان و فارغ التحصیلان پزشکی با رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بودیم که در این جلسه در خصوص موضوعات مختلف از جامعه پزشکی، راهکارهایی برای رفع این مشکلات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید