پروژه دستیار فناورانه در دانشگاه علمی کاربردی اجرا می شود

شفقنا- سرپرست معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه عالی علمی کاربردی از اجرای طرح معاونت فناوری در سطح استانی دانشگاه عالی علمی کاربردی خبر داد.

به گزارش شفقنا، دکتر علیصدر گفت: مهارت های لازم برای ورود به بازار کار، ارتقای پاسخگویی دانشگاه پاسخگوی نیاز صنعت و جامعه است، دانشگاه در توسعه و تقویت نیروی انسانی واحدهای فناور همکاری می کند، طرح دستیار فناوری است. با هماهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و توسط پارک های علم و فناوری و واحدهای استانی دانشگاه اداره می شود.

وی گفت: بر اساس این طرح، بر اساس تفاهم نامه منعقده بین واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی و پارک های علم و فناوری استان ها، دانشجویان مقطع کارشناسی این دانشگاه می توانند به عنوان دستیار فناوری در شرکت ها و فناوری فعالیت کنند. واحدهای مستقر در پارک های علم و فناوری.

وی افزود: این طرح نقش مهمی در ارتقای روحیه امید، افزایش انگیزه تحصیلی، توسعه مهارت ها و تعیین مسیر شغلی دانش آموزان خواهد داشت و بستر لازم را برای آموزش حرفه ای و تحقق نسل چهارم و جامعه محوری فراهم می کند. دانشگاه «اجرای دستور رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در راستای تحقق» تولید; دانش بنیان ایجاد می کند و اشتغال ایجاد می کند.

رئیس دانشگاه عالی علمی کاربردی با اعلام بهره برداری از این پروژه در تعدادی از واحدهای استانی، ابراز امیدواری کرد با تلاش سایر واحدهای استانی و هماهنگی لازم با علم و فناوری پارک ها، خدای نکرده دانشجویان موثر علمی کاربردی در این طرح مهم.

  توضیح اسلامی نصب دوربین توسط سازمان انرژی اتمی در سایت کرج

دیدگاهتان را بنویسید