وزیر کار: همه افراد واجد شرایط یارانه دریافت می کنند

شفقنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: تمامی افراد واجد شرایط در هر گروه و دهک یارانه دریافت می کنند.

به گزارش شفقنا، حجت الله عبدالملکی روز شنبه در سفر به استان اردبیل و در حاشیه جلسه شورای اداری استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سامانه اعلام شده، در دستور کار دولت قرار دارد.

وی گفت: برای هر دو گروه یارانه پرداخت نشده است، دسته اول کسانی هستند که یارانه دریافت نکرده اند و این افراد می توانند برای دریافت یارانه در سامانه اعلام شده ثبت نام کنند و سایت سازمان هدفمندی یارانه ها نیز ثبت نام را آغاز کرده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دسته دوم کسانی هستند که در گذشته یارانه دریافت کرده اند اما در این دوره از پرداخت یارانه دهک دهم شناسایی شده و یارانه آنها پرداخت نمی شود و این افراد در در صورت اعتراض و ثبت نام در سامانه های تبلیغاتی و مشمول دریافت یارانه می شود.

وی پرداخت یارانه هر دو گروه را منوط به ثبت درخواست بررسی دانست و ادامه داد: درخواست هموطنان در سامانه های مربوطه بررسی می شود و این بررسی زمان و حدود یک ماه زمان می برد.

عبدالملکی تاکید کرد: بر اساس دستور رئیس جمهور یارانه یک ماهه به حساب تمامی کسانی که اعتراض خود را ثبت کرده اند واریز می شود و پس از بررسی و تایید حق، یارانه دریافت می کنند.

  13 تغییر کاربری غیرمجاز در بابل

دیدگاهتان را بنویسید