قوه قضاییه پناهگاه مردم است

وی بیان کرد: لازمه صیانت از این سرمایه عظیم انسانی ابتدا مصون ماندن از خطرات و آلودگی هاست و این امر جز با توکل به خدا و تزکیه محقق نمی شود.

حجت الاسلام عبداللهی با بیان اینکه قلم قاضی، شرع و قانون است، گفت: قوه قضائیه مسئولیت حفظ حقوق شهروندی و آزادی های قانونی را بر عهده دارد و اگر این موضوع مورد تهدید قرار گیرد بر عهده ماست.

وی افزود: مردم از قوه قضائیه انتظار دارند به خواسته های برحق آنها پاسخ دهد و موکل نباید احساس کند که قوه قضائیه با او برخورد غیرواقعی و متفاوت از محاکمه او دارد.

رئیس اداره حفاظت اطلاعات قوه قضائیه گفت: مبنای شکل گیری و الزام به صیانت و اطلاع رسانی قوه قضائیه، صیانت از نیروی انسانی است و لازمه این حراست، توجه به پیشگیری به جای مقابله و قهریه تا آنجاست. ممکن است.

رئیس قاضی خوزستان نیز در این مراسم گفت: رکن اساسی و اساسی برای رسیدن به معنویت و سلامت، نظارت است و این نظارت باید از خود فرد آغاز شود.

علی دگانی گفت: شرط اصلی سلامت در نظام اداری، انتخاب الگوی رفتاری مناسب، ارائه اقدامات لازم برای دستیابی به معارف الهی و تلفیق اعمال و رفتار خود با علم و معنویت است.

وی ادامه داد: قوه قضاییه در بعد دادرسی عادلانه و عادلانه و صیانت از حقوق عامه با نظارت سایر دستگاه ها وظایف سنگینی بر عهده دارد و برای تحقق این امر باید به نظارت درون و برون دستگاهی ادامه دهد.

دهگانی گفت: وظیفه صیانت و اطلاع رسانی قوه قضائیه علاوه بر برخورد با فساد، صیانت از نیروی انسانی است که اجرای آن موجب افزایش رضایتمندی مردم از قوه قضائیه می شود.

  کلیباف فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به سخنرانان کشورهای اسلامی تبریک گفت

وی گفت: همه افرادی که همراه با قاضی در دادرسی ایفای نقش می کنند اعم از کارمندان، وکلا، کارشناسان و… و همچنین کسانی که سعی در انحراف روند رسیدگی دارند همگی نیازمند نظارت هستند. نگه دارید و به درستی کار کنید.

در این مراسم از صادق جعفری چگنی به عنوان رئیس اطلاعات پدافند و دادگستری خوزستان تجلیل شد و حسن مرادی به عنوان رئیس جدید این پدافند معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید