عملیات چهار بانده شدن محور پردیزان – وردجان در کوم آغاز شد

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمد صدقی وی با بیان اینکه با ایجاد دولت سیزدهم در محور پردیزان – وردجان به عنوان راه ارتباطی کوم به منطقه گردشگری استان و از آنجایی که 12 سال یکی از مطالبات شهروندان بود، در اولویت استان قرار گرفت، ادامه داد: این مهم در سال 1380 به عنوان راه حلی برای استان در نظر گرفته شد. این پروژه در سفر رئیس جمهور به کوم مطرح شد و خوشبختانه ایشان نیز جزو مصوبات این سفر بودند.

وی افزود: محور بزرگراه کهک از تپه سلام در جاده اراک شروع و پس از عبور از رودخانه و عبور از پردیسان به وردجان، کهک و روستای دستگرد ختم می شود.

صادقی با اشاره به اینکه این محور 28 کیلومتر خواهد بود، ادامه داد: در فاز اول این پروژه با توجه به اولویت مسیر قطعه پردیزان – وردجان به طول 13 کیلومتر با چهار خطه خواهد بود که امیدواریم تکمیل شود. تا پایان سال .

مدیرکل راه و شهرسازی استان کوم اعتبار مورد نیاز محور سلام – پردیسان – وردجان – دستگرد را 600 میلیارد تن و هزینه فاز اول آن را اعلام کرد. پردیسان ورجان 200 میلیارد تومان می شود.

وی گفت: مناقصه اجرای این پروژه در فاز اول چهارشنبه هفته جاری انجام شد و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه به عنوان پیمانکار مشخص شده است.

صادقی گفت: وام این پروژه به تایید وزیر راه و شهرسازی و وزارت نفت با وزارت نفت رسیده است.

بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون 206 با یک دستگاه کامیون در جاده پردیزان – وردجان کوم پنجشنبه گذشته 4 نفر کشته و 3 نفر مجروح شدند.

  آل خلیفه در آخرین سرکوب خود مانع از سفر بحرینی ها به ایران شد

متاسفانه در این تصادف یک زن 30 ساله، یک دختر 2 ساله و دو پسر 10 و 7 ساله کشته شدند.

همچنین در این حادثه دو زن 15 و 25 ساله به شدت مجروح شدند که توسط کارشناسان فوریت های پزشکی با احیای قلبی ریوی به مرکز درمانی منتقل شدند و یک خانم 38 ساله نیز پس از انجام اقدامات درمانی لازم منتقل شد.

دیدگاهتان را بنویسید