دریادار سیاری: هر جا که مصلحت نظام اسلامی در میان باشد ما محکم هستیم

خبر عجیب

شفقنا- معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به اقتدار نیروی دریایی ارتش گفت: هر جا که منافع نظام اسلامی مورد تهدید قرار گیرد، محکم می ایستیم و از منافع خود دفاع می کنیم.

به گزارش شفقنا، دریادار حبیبولا سیاری در این مراسم با گرامیداشت شهادت شهید اسماعیل شعبانی و یادواره شهدای عملیات بیت المقدس (حماسه فتح) و شهدای هنرمند ساوه گفت: دشمنان. ملت ایران تا امروز با سربلندی از توطئه دشمن می گذرد و بر سرسختی خود می ایستد.

وی حفظ تمامیت ارضی، شکوه جمهوری اسلامی ایران و نفوذ در عرصه بین المللی، امنیت ملی، تقویت بازدارندگی و آمادگی کامل نیروهای مسلح را از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست که در سایه انقلاب اسلامی به دست آمد. خون شهدا

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به حضور نیروی دریایی ارتش در آب های بین المللی گفت: از سال 1387 تاکنون نزدیک به 5000 کشتی تجاری و نفتکش با حضور فیزیکی نیروی دریایی در منطقه اسکورت و حفاظت شده اند. نیروی دریایی با دزدان دریایی مقابله کرد تا کشتی ها بتوانند به سلامت از منطقه عبور کنند.

وی افزود: انقلاب اسلامی به برکت خون پاک هزاران شهید، جانباز و ایثارگر به این درجه از اعتبار و بلوغ رسیده است و امروز قطعا در بالاترین سطح به کوچکترین تهدیدی علیه ایران پاسخ می دهیم.

سیاری با بیان اینکه در روزهای اخیر چندین حرکت دزدان دریایی توسط نیروی دریایی خنثی شده است، افزود: امروز ظرفیت بالای نیروهای مسلح که به برکت نظام اسلامی ایجاد شده نشان از صلابت و اقتدار مثال زدنی کشورمان دارد. نیروهای مسلح که می توانند در فاصله باشند 2500 یک کیلومتری سواحل ایران به عنوان دست کشور برای دفاع از مصالح نظام اسلامی و نمایش صلابت کشور.

  تجمع بزرگ فرمانده در مسجد مقدس جمکران

وی در پایان گفت: هر جا که منافع نظام اسلامی به خطر بیفتد ما محکم می ایستیم و از منافع خود دفاع می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید